Pirms pirmizrādes izgaismojas jaunais „Volvo FMX”

Volvo_fmx_T2009_1926

Pēc divām nedēļām, pirmdien, 15. aprīlī Minhenē notiekošajā celtniecības izstādē „Bauma” paredzēta „Volvo Trucks” jaunās paaudzes „FMX” pirmizrāde.

„Mēs paplašinām specializēto produktu un pakalpojumu gammu, laižot klajā jaunu „FMX” modeli, kas, mūsuprāt, kļūs par būvniecības nozares klientu labāko izvēli. Šis inovatīvais automobilis ļaus paaugstināt kompānijas biznesa rentabilitāti un nodrošinās maksimāli komfortablu darba vietu vadītājam,” uzsver „Volvo Trucks” prezidents Klāss Nilsons.

Pagaidām informācija par jauno modeli ir visai skopa.

„FMX” ir speciāli paredzēts smagsvara transportēšanas darbiem, piemēram, karjeros un akmeņlauztuvēs. Automobiļa šasija, tiltu sijas un spēka pārvads ir speciāli pastiprināti, lai tās spētu izturēt ekstremālas slodzes.

Volvo_fmx_T2010_1049

Zināms, ka viens no būtiskiem jaunā „FMX” tehniskā aprīkojuma elementiem būs elektroniskā stūres sistēma „Volvo Dynamic Steering”, kas krietni vienkāršo mašīnas vadību jebkādos apstākļos, bet sevišķi noderīga tā būs tieši būvlaukuma vidē, kur pārvietošanās pārsvarā notiek šķēršļotā apvidū un relatīvi zemos ātrumos.

Vairāk par jauno „Volvo FMX” pēc pirmizrādes pēc divām nedēļām.

Birkas: