Prestižo titulu Truck Of The Year 2014 iegūst jaunais „Volvo FH”

CN receiving truck of the year

Jaunais „Volvo FH” maģistrālais kravas vilcējs ir ieguvis starptautisko 2014.gada kravas auto titulu – šādu tradicionālā konkursa iznākumu noteikusi 25 ietekmīgāko Eiropas kravas transporta izdevumu žurnālistu žūrija.

Truck Of The Year 2014 galveno balvu Maskavā notiekošajā komerctransporta izstādē Comtrans 2013 (10.-14.septembris) saņēma „Volvo Trucks” prezidents Klāss Nilsons (augšējā attēlā no kreisās).

Žūrijas priekšsēdētājs Džanenriko Grifīni komentēja žūrijas lēmumu šādi: „„Volvo Trucks” ir radījuši pilnīgi jaunu kravas automobili, kas, pateicoties novatoriskajai kabīnei, augstas kvalitātes piedziņas komponentiem un moderniem apkopes risinājumiem, nosaka jaunus standartus autotransporta nozarē.”

Žūrijas balsojumā ”Volvo FH” saņēma 116 baļļu vērtējumu, bet otrajā vietā ar 105 ballēm palika jaunais ”DAF XF” vilcējs.

Trešo vietu žūrijas balsojums deva celtniecības sektora kravas automobilim ”Mercedes-Benz Arocs”, bet ceturtajā un piektajā izrādījās attiecīgi ”Scania Streamline” un “MAN TGX” vilcēji .

Volvo FH-Tuck of the year 2014

„Volvo FH” ir ieguvis šo balvu jau trešo reizi. Pirms tam 1994. un 2000.gadā, bet „Volvo” kravas transports kopumā augstāko atzinību izpelnījies vēl arī 1984. (Volvo F10) un 1987. (Volvo FL) gadā.

Atgādināsim, ka pērn par Truck Of The Year 2013 tika kronēts „Iveco Stralis”.

„Mēs esam pagodināti un priecīgi. Kad 2012.gada septembrī prezentējām jauno FH, mēs teicām, ka tas paplašina robežas tam, ko ierasts sagaidīt no augstākās klases kravas automobiļa. Starptautiskais gada kravas auto apbalvojums pierāda, ka „Volvo FH” pilda šo solījumu,” atbildes uzrunā sacīja Klāss Nilsons.