„Renault” paplašina komerctransporta un specializēto auto pielāgojumu klāstu

Foto: Renault Pro+

           „Renault Pro+” ikgadējā Hannoveres auto izstādē Vācijā prezentējis auto individuālās pielāgošanas iespējas profesionāliem klientiem uz jaunā pikapa „Alaskan” bāzes. Franču ražotāja pārstāvji iepazīstināja arī ar jaunajām pastiprinātas veiktspējas un automātiskās pārnesumkārbas tehnoloģijām, kā arī informēja par turpmāku sadarbību ar F1.

„Renault Pro+” jau 18 gadus ir vadošais komerciālo transportlīdzekļu ražotājs Eiropā, turklāt ar spēcīgām pozīcijām Dienvidamerikā un Āfrikā, un turpina iekarot pasaules tirgu, piedāvājot arvien plašākas iespējas visdažādākajām profesionāļu vajadzībām. Uzņēmums turpina nodrošināt komercauto klientiem speciālus pakalpojumus, kas pieejami galvenokārt specializētā atbalsta tīkla 650 servisa centros visā pasaulē un nodrošina augstus apkalpošanas standartus.

„Renault Pro+” prezentē četras transformāciju iespējas, kas atspoguļo prasmīgi pārdomātus, daudzveidīgus pielāgojumus jaunajam pikapam „Renault Alaskan”.

To var pārveidot par ātrās palīdzības auto, ugunsdzēsības un glābšanas auto, pacēlāju, kā arī par tehniskās palīdzības mašīnu.

Bez tam „Renault” piedāvā jaunus tehniskos risinājumus auto veiktspējas uzlabošanai, izmantojot tādas sistēmas kā „ExtendedGrip”, „X-Track” un „Master 4×4”, kas ļauj pielāgot spēkratus dažādiem lietošanas veidiem, retiem izbraucieniem vai intensīvai lietošanai, braukšanai pa dažādiem ceļiem un apvidiem, vairāk vai mazāk apgrūtinātos apstākļos. Savukārt „Kangoo” tagad ir pieejams arī ar automātisko divsajūgu pārnesumkārbu (EDS), kas nodrošina vienmērīgu un efektīvu dinamiskā potenciāla izmantošanu.

renault-alaskan-allo-iaa-di-hannover-2016_21

„Renault Pro+” klātbūtne būs jaušama arī F1 sacīkstēs. Komerciālie auto tiek pielāgoti „Renault Sport Formula One Team” vajadzībām trases un komandas apkalpošanai. Šai partnerībai par godu visās komerciālā transporta līnijās tiks laisti klajā speciāli limitētas sērijas modeļi zeltaini dzeltenā un melnā krāsā, apliecinot kopīgu aizrautību ar autosportu.

„Individuālo pielāgojumu daudzveidība ļauj „Renault Pro+” atbilst profesionāļu vajadzībām visā pasaulē un dod ieguldījumu mūsu mērķu sasniegšanā,” teic komerciālā transporta departamenta direktors Ašvani Gupta.

Birkas: