Saīsināts „Renault” kravinieku izgatavošanas laiks

Renault_trucks_1

Franču kompānijas „Renault Trucks” vadība ziņo, ka, pateicoties tehnoloģisko procesu rekonstrukcijai, izdevies kravas automobiļu montāžas laiku samazināt par 20%.

Kā varat nojaust, tas ļauj būtiski paātrināt pasūtījumu izpildi un gatavu automobiļu nonākšanu pie pasūtītājiem.

Franču kravas automobiļu ražotājs ir mērķtiecīgi pārskatījis un optimizējis visu ražošanas ciklu no automobiļa projektēšanas līdz pat pēcpārdošanas sagatavošanai. Kā liecina „Renault” pārstāvju izplatītā informācija, darba efektivitāti izdevies paaugstināt, izmantojot speciālus instrumentus virsbūvju izgatavošanas un montāžas sektorā, kā arī pielietojot modulāro metodi dažādu šasijas konfigurāciju komplektēšanā.

„Renault Trucks” speciālisti izstrādājuši speciālu digitālās projektēšanas arhitektūru,

kas jau pēc noklusējuma paredz dažādu platformu un automobiļu aprīkojuma specifisko prasību standartizāciju. Tādējādi arī papildus aprīkojuma (pacēlājierīču, betona mikseru u.tml.) ražotāji speciālā interneta vietnē var iegūt izmantojamo šasiju detalizētas shēmas, nepieciešamās specifikācijas un visus homologācijas dokumentus, kā arī vajadzības gadījumā operatīvi saņemt atbilstoša speciālista konsultāciju.

„Renault” ir secinājuši, ka, dodot lielāku rīcības brīvību aprīkojuma piegādātājiem un līdz ar to minimizējot viņu iespējamo kļūdu risku, var ievērojami samazināt automobiļa kopējo komplektācijas laiku.

Turklāt, lai palielinātu modeļu modulāro elastību, „Renault Trucks” ir pauduši gatavību izgatavot kravas šasijas ar jebkādu riteņu bāzes garumu (ar soli 50 mm), kā arī pēc nepieciešamības mainīt degvielas tvertņu atrašanās vietu.