Sākas pieteikšanās 2013.gada ‘’The Drivers’ Fuel Challenge’’ kravas auto vadītāju konkursam

The Drivers’ Fuel Challenge 2012

„Volvo Trucks” Centrālās un Austrumeiropas reģionā arī šogad organizē ekonomiskas auto vadīšanas sacensības kravas auto vadītājiem – ‘’The Drivers’ Fuel Challenge. Tās notiks no marta līdz septembrim, bet sacensību fināls norisināsies Horvātijā, kur uzvarētājs balvā saņems jaunu „Volvo V40” vieglo automašīnu.

Šāds konkurss jau tradicionāli tiek rīkots, lai uzsvērtu autovadītāja lomu degvielas taupīšanā un pierādītu, ka pareizs braukšanas stils var sniegt ievērojamu ieguvumu kravas automašīnu īpašniekiem un saudzēt apkārtējo vidi.

Arī Izstrādājot jaunus automobiļus un to dažādas sistēmas, „Volvo Trucks” vienmēr ir pievērsis lielu uzmanību degvielas ekonomijas jautājumiem. Tomēr, lai cik modernas būtu kravas automašīnu tehnoloģijas, viens no vissvarīgākajiem faktoriem transporta degvielas ekonomijas nodrošināšanā ir autovadītājs, teikts autoražotāja paziņojumā.

Laikā no 2013.gada marta līdz septembrim notiks vietējo sacensību kvalifikācijas visās Centrālās un Austrumeiropas reģiona dalībvalstīs, tostarp Latvijā.

Pēc vietējās atlases notiks valsts fināls, kurā tiks noskaidroti uzvarētāji valsts mērogā. Oktobrī visi valstu čempioni tiksies 2013.gada „The Drivers’ Fuel Challenge” lielajā finālā, kas šoreiz notiks Opatijā, Horvātijā. Autovadītāji pārbaudīs savas prasmes un sacentīsies  par čempiona titulu, kā arī par galveno balvu – jaunu „Volvo V40”.

Atgādinam, ka 2012.gadā analogā konkursā uzvarēja polis Pāvels Ozimeks, bet mūsu Andris Pļavenieks (SIA Kreiss) finālā ierindojās 5.vietā.

Gan vietējos kvalifikācijas posmos, gan Centrālās un Austrumeiropas reģiona finālā dalībnieki brauks ar jauno „Volvo FH”. Pērn sacensību dalībnieku skaits sasniedza gandrīz 1600, bet nu profesionālie kravas automašīnu vadītāji var pieteikties 2013.gada sacensībām.

Sīkāka informācija par sacensībām, tostarp noteikumi un pieteikšanās procedūra Latvijā ir pieejama: http://www.volvotrucks.lv/.

DFC_2013

Birkas: