„Scania” ieliek V8 motoru „Euro-6” rāmjos

SCANIA_TRUCKS_R730_engine

Kravas automobiļu ražotājs „Scania” prezentējis jaunākās paaudzes V8 dzinēju, kas atbilst „Euro-6” ekoloģiskajiem normatīviem.

Jau pagājušā gada sākumā „Scania” varēja palepoties ar pirmajiem „Euro-6” ekoloģiskajiem standartiem atbilstošiem spēka agregātiem, bet tagad kompānijas dzinēju gammā ir pirmais un šobrīd tirgū vienīgais V8, kas spēj izpildīt „Euro-6” prasības. Tādējādi zviedru ražotājs šobrīd ir pilnībā nokomplektējis „Euro-6” paaudzes dzinēju gammu un ar to apliecinājis sevi kā videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanas līderi.

„Scania” aktuālajā piedāvājumā ir 15 modeļu dzinēji, turklāt ne tikai tradicionālie dīzeļdzinēji, bet arī tādi, kas darbināmi ar alternatīvo degvielu – biodīzeli un gāzi.

Pielāgojot V8 motoru stingrajām „Euro-6” prasībām, „Scania” konstruktori likuši lietā modernās tehnoloģijas – tādas kā selektīvo katalītiskās redukcijas sistēmu (SCR), atgāzu recirkulācijas sistēmu (EGR) ar šķidruma dzesēšanu u.tml.

Rezultātā izdevies ne tikai saglabāt, bet pat vēl uzlabot varenā V8 dinamiskos parametrus.

Tas attīsta līdz 730 ZS jaudu un 3500 Nm griezes momentu.

Scania_engine_euro6

Jaunās paaudzes V8 prezentācijas pasākumā „Scania” viceprezidents Kristofers Podgorskis ar zināmu lepnumu uzsvēra: „Īstens spēks (pure power) nekad neizies no modes!”

Birkas: