„Scania Latvia” padziļināti sadarbosies ar Ieņēmumu dienestu

Scania Latvia logo

Kravas automašīnu tirdzniecības un apkopes uzņēmums „Scania Latvia” ir pievienojies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Padziļinātās sadarbības programmai jeb tā sauktajam uzņēmumu „baltajam sarakstam”. Šobrīd „Scania Latvia” ir Latvijā vienīgais uzņēmums automašīnu tirgū, kas pievienojies „baltajam sarakstam”, ziņo „Scania Latvia”.

Pievienošanās „baltajam sarakstam” apliecina „Scania Latvia” darbības caurspīdīgumu, atbilstību VID Padziļinātās sadarbības programmas prasībām, kā arī uzņēmuma vēlmi turpināt pilnveidot atklāta un godīga biznesa procesus.

Kā Padziļinātās sadarbības programmā iekļautam nodokļu maksātājam

„Scania Latvia” turpmāk varēs izmantot noteiktās priekšrocības, tai skaitā īsākā laikā saņemt PVN pārmaksas atgriešanu,

tādējādi uzlabojot naudas plūsmu; saņemt individuālu VID konsultantu, kas veicinās operatīvu nodokļu jautājumu atrisināšanu; savlaicīgi saņemt informāciju par VID konstatētajiem iespējamiem nodokļu nemaksāšanas riskiem.

„Valsts iniciatīvu par uzņēmumu „baltā saraksta” izveidošanu vērtējam pozitīvi. Tas sniegs iespēju ne vien mazināt birokrātiskos šķēršļus, kā arī kalpos kā kvalitātes zīme uzņēmumu klientiem un sadarbības partneriem. Tāpat „baltā saraksta” izveide ir būtiska ņemot vērā pastāvošo ēnu ekonomikas īpatsvaru,” saka „Scania Latvia” vadītājs Aigars Pušinskis.

Birkas: