„Scania” paplašina sadarbību ar „Doosan”

scania_doosan_1

Jau drīzumā „Scania” ražotie dīzeļdzinēji tiks uzstādīti lielai daļai korejiešu celtniecības tehnikas ražotāja „Doosan Infracore” izgatavoto traktoru modeļiem.

Kā liecina zviedru kravas automobiļu ražotāja mediju centra izplatītā informācija, „Scania” pārstāvji ir noslēguši vienošanos ar „Doosan” vadību, kas paredz plašāku abu kompāniju sadarbību.

Šobrīd ar „Scania” dzinējiem tiek komplektēti korejiešu uzņēmuma ražotie frontālie iekrāvēji un pašizgāzēji, bet tagad zviedru spēka agregātus iegūs arī vairāku modeļu ekskavatori, kurus cita starpā paredzēts tirgot arī Eiropā un Ziemeļamerikā. Šajā gadījumā runa ir par jaunākās paaudzes turbodīzeļiem,

kas atbilst „Tier4” ekoloģiskajam standartam.

„Mēs esam priecīgi, ka „Scania” ir iemantojusi tādas pazīstamas kompānijas kā „Doosan” uzticību,” teic „Scania Engines” vadošais menedžeris Johans Bjerkmans. „Mēs plānojam piegādāt korejiešu uzņēmumam aptuveni 1000 dzinēju gadā.”

Informācijai: „Doosan Infracore” ietilpst mašīnbūves koncernā „Doosan”, tas ir viens no lielākajiem būvniecības tehnikas ražotājiem Ziemeļkorejā.

Birkas: