Skats pa durvju šķirbu uz jauno „Toyota Hilux”

Toyota_hilux_2

Lai gan „Toyota” populārā pikapa pirmizrāde paredzēta pēc pāris dienām – 21. maijā –, internetā publicētas kāda izveicīga „fotomākslinieka” bildes, kurās redzams jaunās paaudzes „Hilux”.

Fotogrāfijas tapušas Taizemē, kur tiek ražoti „Toyota Hilux”. Kā liecina informācija, pirmās jaunās paaudzes pikapu partijas jau pirms dažām nedēļām ir uzkrautas kuģos un šobrīd ceļo pie „Toyota” dīleriem visā pasaulē.

Toyota_hilux_3

Attēlā redzamais automobilis ir dārgākajā komplektācijā, ko var atpazīt pēc LED dienas gaitas gaismu segmentiem priekšējos starmešos un salona ādas apdares.

Britu mediji jau noskaidrojuši, ka vizuāli Eiropas tirgum paredzētie „Hilux” neatšķirsies no Taizemes specifikācijas. Taču atšķirības būs zem motora pārsega. Proti, ja Taizemē galvenais darba agregāts ir visai arhaisks un lēts 2,7 l/164 ZS benzīna dzinējs, tad mūsu pusē lielāks akcents tradicionāli tiek likts uz dīzeļiem. Un „Hilux” jaunajā paaudzē līdzšinējos 2,5 un 3,0 l turbodīzeļus nomainīs jauni un moderni 2,4 l (148 – 165 ZS) un 2,8 l (175 ZS) agregāti.

Savukārt piecpakāpju „automāta” vietu ieņems sešpakāpju transmisija.

Toyota_hilux_1

Vai un kā izmainīsies „Toyota Hilux” cenas, pagaidām nav zināms.

Birkas: