Šodien sākas „Mercedes-Benz” komercautomobiļu iepazīšanās tūre pa Latvijas novadiem

Reģionālā roadshow ielūgums

Šodien 20.maijā un līdz 23.maijam jaunākie „Mercedes-Benz” komerctransporta modeļi apceļos Latviju pilnvarotā pārstāvja „Domenikss” rīkotajā tūrē, kuras ietvaros Liepājā, Jelgavā, Cēsīs un Daugavpilī ikviens interesents varēs veikt izmēģinājuma braucienus, saņemt profesionālu ekspertu konsultācijas un izmantot izdevīgus iegādes piedāvājumus.

Tūres laikā būs iespējams iepazīties ar pilsētas komercautomobili „Citan”, kravas automobiļiem „Actros”, mikroautobusiem „Sprinter”, „Vito” un „Viano”

kā arī varēs saņemt konsultāciju no „Domenikss” speciālistiem pieturvietās no pl. 10.00 līdz 15.00:

20.maijā – Liepājā, pie Liepājas Olimpiskā centra, Brīvības iela 39;

21.maijā – Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā, Lielā iela 2;

22.maijā – Cēsīs, Tirgus laukumā, Valmieras iela 2;

23.maijā – Daugavpilī, pie Daugavpils Olimpiskā centra, Raiņa iela 31.

Jaunais „Mercedes-Benz Citan” ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem būtiska pārvietošanās rosīgas pilsētas apstākļos.

Jaunākais „Actros” ir jaunāko tehnoloģiju apvienojums kravas automobilī, kas salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem izceļas ar vēl precīzāku vadāmību, augstāku drošību, lielāku komforta līmeni un pateicoties garākiem apkopju intervāliem, samazinātam degvielas patēriņam un sērijveidā iebūvētai vadītāja un automobiļa kontroles sistēmai FleetBoard, arī zemākām kopējām ekspluatācijas izmaksām, apgalvots „Domenikss” paziņojumā. Visi jaunie dzinēji atbilst nākotnes Euro 6 izplūdes gāzu normām, bet trīs jaudas varianti 420, 450, 510 ZS ir pieejami arī pašlaik aktuālajā Euro 5 versijā.

Joprojām aktuāla ir ilggadējais furgons „Mercedes-Benz Sprinter”, kas pārdots jau vairāk kā divu miljonu eksemplāru skaitā. Paaugstinātas ietilpības mikroautobusu „Vito” vai „Viano” popularitātes pamatā ir daudzu gadu gaitā radītā uzticība un nevainojamā kvalitāte.

Birkas: