„Sprinter” pirmais izpilda „Euro 6” normatīvu

MB_Sprinter

„Mercedes-Benz” izrādījies pirmais, kas modernizēto vieglās klases komercfurgonu „Sprinter” aprīkojis ar „Euro 6” ekoloģiskajiem standartiem atbilstošiem dzinējiem.

Jauno „Sprinter” vizuāli var atšķirt no līdzšinējā modeļa pēc modificētiem buferiem, jaunas lukturu optikas, stilistiski izmainītas raditatora restes un motora pārsega. Arī salonā ir daži jaunumi: atšķirīgs ātrumpārslēga rokturis, resnāks stūres rats un kvalitatīvāks audio aprīkojums. Papildaprīkojumā tagad iekļauta „Becker Map Pilot” navigācijas sistēma ar krāsainu ekrānu.

Spēka agregātu gammā ietilpst četru un sešu cilindru dzinēji ar jaudas diapazonu no 95 līdz 190 ZS, tostarp pieejams arī 1,8 l/156 ZS motors ar mehānisko turbokompresoru, kas var darboties gan ar benzīnu, gan sašķidrināto gāzi.

Visi dzinēji atbilst „Euro 6” normām.

Bāzes versijā tie tiek komplektēti ar „ECO-Gear” sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu, bet kā alternatīva tiek piedāvāts „7G-Tronic Plus” septiņpakāpju automāts.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, jūnijā „Mercedes-Benz” pārstāvji sāks pieņemt pasūtījumus uz modernizēto „Sprinter”, bet pirmie automobiļi varētu tikt piegādāti septembra sākumā.

Birkas: