„Stokker” kļūst par „New Holland” pārstāvi Latvijā

2014_nh_stokker

Ar 2015. gada 1. janvāri uzņēmums „Stokker Agritech” kļūst par „New Holland” lauksaimniecības tehnikas oficiālo pārstāvi Latvijā, pārņemot visas saistības no līdzšinējā pārstāvja un tā partneriem.

„New Holland Agriculture” ir vadošais lauksaimniecības tehnikas zīmols pasaulē. Tas piedāvā visplašāko traktoru un kombainu klāstu. Uzņēmums saņēmis neskaitāmus apbalvojumus par jaunu un inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu lauksaimniecības produktivitātes un darba efektivitātes uzlabošanai.

Klientiem Latvijā būs pieejama plaša modeļu gamma: traktori, kombaini un rulonpreses. Turklāt, noslēdzot līgumu par jauna kombaina iegādi līdz 2015. gada 28. februārim,

klients saņems unikālu iespēju apmeklēt „New Holland” kombainu rūpnīcu Beļģijā.

„Stokker Agritech” pārdošanas nodaļas vadītājs Normunds Prunte: “Strādāt ar „New Holland” jau ilgi bija mūsu mērķis. Pierādot sevi kā uzticamu un profesionālu sadarbības partneri, esam to sasnieguši. Mūsu prioritāte ir klients un viņa vajadzības – šī vērtība ir kopīga gan mums, gan „New Holland Agriculture”. Turklāt ir svarīgi ne tikai pārdot tehniku, bet arī nodrošināt kvalitatīvu servisu un nepieciešamās rezerves daļas iespējami tuvu klienta atrašanās vietai. Līdz šim mums tas ir izdevies – esam izveidojuši profesionālu komandu un plašu servisa centru tīklu, aptverot visus Latvijas reģionus. Uzņēmuma attīstību reģionos turpināsim arī nākamgad.”

IMG_6948

“Jauns importētājs Latvijā mums ir būtisks sasniegums, kas ļauj virzīties tuvāk uzņēmuma mērķim – kļūt par tirgus līderi visā pasaulē. Tas ir liels izaicinājums, tieši tāpēc importētāji ir ļoti svarīgs atbalsta punkts,” teic „New Holland” vadītājs Ukrainā, Moldovā, Somijā un Baltijas valstīs Antuāns Rebilārs. „Ar viņu palīdzību mēs varam labāk saprast klientu vēlmes un vajadzības, kā arī nodrošināt ik vienam atbilstošu risinājumu un servisu. „Stokker” ir sevi parādījis kā perspektīvu un nopietnu sadarbības partneri gan ar pārdošanas rezultātiem, gan arī plašo servisa centru tīklu. Ceru, kopīgiem spēkiem mums izdosies lauksaimniekiem Latvijā darbu padarīt vēl efektīvāku un ražīgāku.”

Informācijai: „Stokker Agritech” ir Igaunijas uzņēmumu grupas „AS Mecro” uzņēmums, kurš Latvijā tika dibināts 2009. gadā. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir jaunas un lietotas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība un servisa nodrošināšana. Uzņēmums pārstāv tādus lauksaimniecības tehnikas zīmolus kā „Pöttinger”, „JCB”, „Multione”, „Fliegl”, „Tecnoma”, „Bednar” un „Junkkari”. Uzņēmuma servisa centri atrodas Liepājā, Valmierā, Rīgā, Saldū, Jelgavā, Jēkabpilī un Rēzeknē.