„Toyota” dizaineri piedāvā jaunu universalitātes konceptu

Toyota_u2_1

Japāņu kompānijas „Toyota” Kalifornijas dizaina studijā tapis interesants furgona prototips „Urban Utility” jab „U2”, kas iecerēts kā ideāls daudzfunkcionāls pilsētas automobilis.

Toyota_u2_2

Kā uzsver idejas autori, „Toyota U2” ir gabarītu ziņā kompakts automobilis, kas izceļas ar kravas furgonam raksturīgu salona apjomu un pikapa funkcionalitāti. Tas spēj izveicīgi manevrēt lielpilsētas ielu šaurībā, kā arī ir ērti iekraujams un izkraujams.

Toyota_u2_3

Auto salons var tikt pārveidots no pasažieru versijas (ar četriem sēdekļiem) dažādos kravas variantos, kad liekās sēdvietas var gan salocīt, gan pavisam izņemt no mašīnas. Amerikāņu dizaineri, paplašinot salona transformācijas iespējas, aprīkojuši salonu ar speciālu sliežu sistēmu,

kas ļauj dažāda izmēra un konfigurācijas mantas nostiprināt ne tikai uz grīdas, bet arī pie salona sienām un griestiem.

Turklāt furgona aizmugurējās durvis var tikt izmantotas kā lafete vai rampa, kas atvieglo smagu un lielapjoma priekšmetu iekraušanu.

Toyota_u2_5

Toyota_u2_4

Bez tam paredzēta iespēja nolaist aizmugurējo durvju stiklu, noņemt virsbūves jumta aizmugurējās daļas paneļus, kā arī novākt dažus priekšējā paneļa elementus, ja pārvadājamās kravas gabarīti neļauj to pilnībā ievietot auto salonā.

Toyota_u2_7

Birkas: