„Transit” luksusa koncepts

Ford-transit-skyliner-concept-ny-1

Autokompānija „Ford” Ņujorkas autoizstādē parādījusi sevišķi greznu mikrobusiņa konceptu „Skyliner”.

„Skyliner” izveidots, par pamatu izmantojot jaunās paaudzes „Ford Transit”. Idejas autori uzsver, ka šī galvenais uzdevums ir parādīt „Transit” saimes plašās modifikāciju iespējas. Jaunais „Ford Transit” startē ASV tirgū vasaras sākumā.

Ford_transit_concept_3

Mikroautobusiņa salonā iekārtoti tikai četri, taču sevišķi komfortabli zviļņi ar daudzpakāpju regulācijas iespējām

un iespēju pasažieriem pagriezties jebkurā virzienā. Turklāt šī operācijas var veikt arī no attāluma, izmantojot speciālu viedtelefona aplikāciju. Auto salons ir iztapsēts ar ādu, bet grīdas klājs izlikts no dabiska koka paneļiem.

Ford_transit_concept_2

„Skyliner” pasažieru ērtībām iekārtots bārs un pārrunu galdiņš, salona sienā iebūvēts ekrāns ar 52” diagonāli, kam bildi nodrošina satelītu TV uztvērējs, bet rezervē ir speciāls mediju arhīvs, kurā noglabājamas vairāk nekā 300 „BluRay” formāta filmas. Patīkamu skaņas fonu salonā nodrošina augstākās klases audio sistēma, kas izveidota no „Focal Utopia” komponentiem.

Tehniskā aprīkojuma ziņā gan „Ford” nav paredzējuši nekādus pārsteigumus. „Skyliner” par spēka agregātu izmantots 3,5 l „EcoBoost” saimes dzinējs, kas kombinēts ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu.

Ford_transit_concept_1

„Ford” pārstāvji lēš, ka šāda pārvietojamā pārrunu/atpūtas telpa varētu ieinteresēt biznesa klientus, kas lielu daļu sava darba laika spiesti pavadīt automašīnā. Taču par šādas luksusa versijas izgatavošanu sērijveidā ražotājs pagaidām runāt izvairās.

Birkas: