Transporta uzņēmums HEAD iegādājies jau simto MAN kravas vilcēju

HEAD 100 MAN from AVAR AUTO (31)

Viens no vadošajiem starptautisko kravu pārvadātājiem Latvijā – SIA HEAD – saņēmis jau simto MAN zīmola kravas automašīnu SIA Avar Auto klientu apkalpošanas centrā Jaunmārupē, ziņo SIA Avar Auto mārketinga vadītāja Eva Luksa.

Aizvadītajā nedēļā, oficiālā un vienīgā MAN transportlīdzekļu importētāja Latvijā, uzņēmuma Avar Auto klientu apkalpošanas centrā, svinīgi tika nodota 100. MAN zīmola kravas automašīna Latvijas uzņēmumam HEAD.  Jauno MAN TGX vilcēju iegādi vairāk kā astoņu miljonu eiro apmērā trīs gadu laikā finansēja “OP Corporate Bank plc” filiāle Latvijā.

HEAD 100 MAN from AVAR AUTO 1

“Jā, skaitlis 100 ir sasniegts. Tas notiek ļoti zīmīgā laikā, Avar Auto 20. jubilejas gadā. Šo gadu laikā uzņēmums ir audzis un kļuvis par stabilu un uzticamu partneri auto pārvadātājiem, kuri ar savu darbību, tāpat kā HEAD, atvieglo tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju ikdienu. Šis uzņēmums ir ne tikai mūsu klients, bet arī skolotājs, no kura sadarbības daudz esam mācījušies,” nodošanas ceremonijā sacīja Avar Auto valdes locekle Ilvija Veite.

Sadarbību ar Avar Auto uzņēmums HEAD uzsāka vēl pirms Covid-19 uzliesmojuma, 2019.gadā,

nopērkot pirmās MAN automašīnas. 2020.gadā uzņēmums bija pirmais, kas Latvijā iegādājās jaunās paaudzes MAN TGX. Tā modernais kabīnes dizains īpaši izceļas ar automašīnu vadītājam orientētu ergonomiku un funkcionalitāti.

HEAD 100 MAN from AVAR AUTO (16)

“Mēs nedomājam apstāties. Kopumā mēs raugāmies ar pozitīvu skatu nākotnē. Sākām sadarbību un tad atnāca Covid-19, pēc tam sekoja citi izaicinājumi. Kā pa kalniem un lejām, mēs rāpjamies uz priekšu. Tikai pateicoties kopīgam komandas darbam, mums visiem izdodas sasniegt to, ko esam iecerējuši. Mēs visi, ofisa darbinieki kopā ar automašīnu vadītājiem reisos un automašīnu finansētājiem “OP Corporate Bank plc” esam viena liela komanda, kas iet un ies uz priekšu. Es ceru, ka vēl pāris gados sanāks pāris simti MAN,” nākotnes plānos dalījās HEAD valdes priekšsēdētājs Edgars Keišs.

HEAD 100 MAN from AVAR AUTO (10)

“Esam priecīgi, ka varēsim doties jau nākošajā reisā ar jauno kravas auto. Ņemot vērā auto lielo izmēru, ļoti noderīgi būs līniju asistenti, adaptīvā kruīza kontrole un dažādas drošības sistēmas, kas padarīs braukšanu drošāku pat sliktos laikapstākļos. Auto ir komfortabls, tāpēc turpmākos braucienus varēsim tiešām izbaudīt,” priecājās jaunā MAN TGX vadītāji un lietotāji, kās arī populārie tiktokeri – Oksana Pulle un Arturs Pulle.

HEAD 100 MAN from AVAR AUTO (22)

Uzņēmuma izvēlētais MAN TGX modelis ir īpašs ar to, ka uzrāda ļoti zemu degvielas patēriņu, kas tiek sasniegts ar tā sešu cilindru dzinēju D26 un uzlaboto aerodinamiku. To apliecina arī viens no vadošajiem kravas automobiļu vadītāju žurnāliem Trucker vācu valodā runājošās valstīs, kas nozarē atpazīstams ar saviem visaptverošiem testa ziņojumiem. “[...] elektronika dara savu, padarot MAN par retāku viesi degvielas uzpildes stacijā. Tas tādēļ, ka 480 TGX Trucker supertesta trasē nepārprotami uzrāda jaunu degvielas patēriņa samazinājuma rekordu, ar ko MAN sešu cilindru dzinējs iespaidīgi pierāda, ka tas nebūt nav vecmodīgs,” supertesta atreferējumā ziņoja Trucker.

HEAD 100 MAN from AVAR AUTO (19)

Avar Auto ir MAN Truck & Bus SE automašīnu oficiālais importētājs Latvijā no 2003.gada, piedāvājot jaunu, mazlietotu kravas automobiļu, mikroautobusu, autobusu un piekabju tirdzniecību un servisu.

HEAD 100 MAN from AVAR AUTO (1)

Birkas: