Turpmāk būvdarbus atvieglos arī „Mercedes-Benz Arocs”

mercedes-benz-arocs-13C49_10

„Mercedes-Benz” nupat kā prezentējis jaunu kravas automobiļu saimi – „Arocs”

Automobiļi „Mercedes-Benz Arocs” ir paredzēti ekspluatācijai smagos apstākļos, tostarp lai izpildītu dažādus darbus celtniecības objektos.

Jaunajā automobiļu saimē ietilpst mašīnas ar riteņu formulu no 4×2 līdz pat 8×4 un pilnu masu no 18 līdz 44 tonnām.

To spēka agregātu gammā pieejami dzinēji ar jaudu no 238 līdz 625 ZS – visi atbilstoši Euro 6 ekoloģiskajām normām. „Arocs” pieejami 14 dažādi kabīņu varianti, kas ne tikai ergonomikas, bet arī komforta un drošības ziņā nepiekāpjas tām, ko uzstāda maģistrālajiem vezumniekiem jeb kravas vilcējiem.

Kā liecina ražotāja informācija, „Arocs” ir pirmie celtniecības tehnikas automobiļu modeļi, ko „Mercedes-Benz” jau bāzes komplektācijā aprīko ar „PowerShift 3” automātisko pārnesumkārbu. Tiesa šajā versijā tā papildināta ar speciāli bezceļa braukšanai paredzētu palīgfunkciju. Turklāt pirmo reizi smagā kravas tehnika tiek aprīkota ar elektrohidraulisko stūres pastiprinātāju.

Lai nodrošinātu paaugstinātu slodzes izturību, „Arocs” rāmis, riteņu asis, balstiekārta, bremzes un citi mezgli ir darināti robustāki un speciāli pastiprināti. Uzlaboti arī caurgājības parametri – paaugstināts klīrenss, iespējami samazinātas pārkares.

Birkas: