Uzņēmēji iepazīst jauno „Scania Streamline”

12-Scania Streemline Roadshow 2013

„Scania” karavāna, piestājot četrās Latvijas pilsētās, dod iespēju esošajiem un potenciālajiem klientiem detalizēti iepazīt jauno „Streamline” modeli, kā arī informē par otrās paaudzes „Euro 6” motoriem.

Pēc pirmās pieturas Liepājā aizvadītajā ceturtdienā un piektdienā (22., 23. augustā) „Scania” karavāna bija ieradusies Rīgā, Scania Latvia centrā Tīraines ielā 13.

„Pirmās paaudzes „Streamline” bija „Scania” veiksmes stāsts 1991. gadā. Tā bija tam laikam ļoti ekonomiska mašīna. Pašreiz, kad konkurence auto pārvadājumu jomā kļūst aizvien sīvāka, būtiskāka uzmanība tiek pievērsta auto ekspluatācijas izmaksām. Tostarp degviela veido vismaz 50% no kopējā izmaksu apjoma,” prezentējot jauno modeli, uzsvēra „Scania Latvia” valdes priekšsēdētājs Aigars Pušinskis.

Pateicoties aerodinamiskiem uzlabojumiem, kā arī dzinēja tehnoloģiskajām inovācijām („Scania Active Prediction” kruīza kontrolei, pilnveidotai pārnesumkārbai un retarderam),

zviedru ražotājam izdevies par 8% samazināt jaunās paaudzes „Streamline” vidējo degvielas patēriņu.

Interesentiem tika dota iespēja līdz pat 15 km garā testa braucienā izmēģināt dažādu versiju un atšķirīgi nokomplektētus „Scania” automobiļus, kā arī diskusijās ar speciālistiem noskaidrot jebkādus tehniska rakstura jautājumus. Bija ieradušies gan pārliecināti „Scania” markas klienti, kuri bez gara ievada bija gatavi veikt izmēģinājuma braucienus, gan arī ieinteresēti uzņēmumu pārstāvji, kuri līdz šim ikdienā izmanto citu marku kravas automašīnas. Šādiem apmeklētājiem pirms došanās ceļā bija nepieciešama īsa ievadinstruktāža.

1-Scania Streemline Roadshow 2013

Tūlīt pēc atgriešanās no testa brauciena, kompānijas „Portmanns un Ko” pārstāvis Aleksandrs Pociluiko teica: „Uzskatu, ka starp vilcējiem „Scania” ir zīmols Nr.1! Šai auto markai, salīdzinot ar citām ir vairākas būtiskas priekšrocības, tostarp augsta atlikusī vērtība un laba realizācijas iespēja otrreizējā tirgū. Turklāt, ja auto izmanto šoferis, kurš ir labi apmācīts, godīgs un mīl savu darbu, ekspluatācijas laikā tas neprasa daudz ieguldījumu.”

Jaunie „Streamline” jau bāzes komplektācijā tiek aprīkoti ar „Scania” autoparka vadības sistēmu „FMS”, kas tiešsaistes režīmā ļauj sekot līdzi vadītāju braukšanas stilam, auto degvielas patēriņam, tā atrašanās vietai, kā arī attālināti lejupielādēt tahogrāfa datus. Izmantojot „FMS”, ir iespējams ieplānot servisa apmeklējumus, savukārt apkopes speciālisti var lejupielādēt visus bojājumu kodus un tādējādi samazināt servisa apmeklējuma laiku. Kā norāda uzņēmēji, izmantojot modernās kontroles ierīces, kā arī mērķtiecīgi apmācot vadītājus, ir iespējams ilgtermiņā panākt būtisku auto ekspluatācijas izmaksu samazinājumu.

27. augustā „Scania” karavāna viesosies Daugavpilī, Kraujas ielā 2, bet 29. augustā ­– Valmieras novada Kocēnu pag. „Robežlejās”.

Vērienīgais pasākums tiek rīkots „Scania Latvia” 20 gadu jubilejas ietvaros. Šo gadu laikā Latvijā ir pārdoti vairāk nekā 4000 “Scania” transportlīdzekļi, un šobrīd mūsu valstī katrs ceturtais kravas transportlīdzeklis ar pilnu masu virs 16 tonnām ir tieši „Scania”.

Birkas: