Valsts policijas vajadzībām iepērk arī „Opel Combo”

Opel Combo LV policijai

Latvijas Valsts policija saņems 40 jaunus „Opel Combo” 1,6 CDTi automobiļus, lai atjaunotu šīs iestādes novecojošo autoparku Rīgas pilsētā. Šā gada otrajā pusē šis ir jau otrais Valsts policijas autoparka atjaunināšanas gadījums. Iepriekš jaunas „Renault Laguna” automašīnas policija saņēma ceļu patruļdienesta transporta nodrošināšanai.

Pirmās „Combo” automašīnas policisti saņems vēl šā gada decembrī, un piegādes veiks iepirkuma konkursā uzvarējušais autorizētais „Opel” pārstāvis ‘AutoBlitz’.

Jāatzīmē, ka

Latvijas Valsts policijas iepirkums ir nozīmīgākais „Combo” lielapjoma pārdošanas gadījums Baltijas valstīs.

Policijas „Combo” automašīnu pārbūvi atbilstoši policijas vajadzībām pabeidza Latvijā – tika izveidota speciāla telpa likumpārkāpēju pārvadāšanai, tāpat automobiļi ir tikuši aprīkoti ar sirēnām un gaismas signāliem, un papildu GPS iekārtām, tādējādi pielāgojot tos Latvijas Valsts policijas vajadzībām.

Uz „Opel Corsa” modeļa savulaik izveidotais pirmā paaudzes „Combo” pārdošanā bija jau kopš 1985. gada, bet tā iepriekšējā paaudze – no 2001. līdz 2012. gadam. Jaunais trešās paaudzes „Combo” ir unificēts ar „Fiat Doblo”.

Birkas: ,