Van Damme uzticas ”Volvo Trucks” ieviestajai stūrēšanas sistēmai (+VIDEO)

Volvo Trucks un Van Damme

Holivudas asa sižeta filmu superzvaigzne Žans Klods van Damme ticis iesaistīts reklāmas kampaņā, uzņemot kārtējo ”Volvo Trucks” reklāmas videoklipu – „The Epic Split”. Tajā ar slavenā aktiera palīdzību tiek demonstrētas ”Volvo Trucks” ieviestā jaunās paaudzes kravas mašīnu dinamiskās stūrēšanas sistēmas priekšrocības.

Van Damme savas karjeras laikā ir veicis neskaitāmus pārgalvīgus trikus, bet šoreiz savu slaveno špagatu viņš izpilda katru kāju balstīdams uz divu braucošu ”Volvo FM” sānu spoguļiem. Turklāt mašīnas trika laikā brauc atpakaļgaitā, kas neapšaubāmi sarežģī trika izpildi un padara to bīstamāku. Tādējādi ”Volvo Trucks” pasaulei vēsta ieveistās Dynamic Steering System jeb dinamiskās stūrēšanas sistēmas efektivitāti – tās stabilitāti un precizitāti.

Gadu gaitā špagats neskaitāmas reizes izpildīts daudzās Žana Kloda van Dammes filmās un kļuvis par viņa „firmas zīmi”. Taču

līdz šim ne viņš, nedz arī kāds cits nav izpildījis špagatu starp divām braucošām kravas automašīnām.

Klips uzņemts tā, ka šķiet, ka mašīnas atpakaļgaitā brauc visai lielā ātrumā, taču zinot mūsdienu kinoefektu plašās iespējas, pieļaujams, ka ātrums ir uzskrūvēts mākslīgi. Tomēr triks tik un tā apliecina dinamiskās stūrēšanas sistēmas efektivitāti.

 Žans Klods van Damme ar karatē sāka nodarboties vienpadsmit gadu vecumā, un kopš tā laika viņš kļuvis par cīņas mākslas sporta veidu karognesēju un pasaulslavenu spraiga sižeta filmu zvaigzni. Iepriekšējās trīs desmitgadēs van Damme jeb „Briseles muskuļi” filmējies galvenajā lomā desmitiem Holivudas kases grāvēju, piemēram, Bloodsport, Universal Soldier, Hard Target, Street Fighter, Timecop, kā arī atveidojis pats sevi filmā JCVD (2008). Vienā no savām jaunākajām filmām The Expendables 2 van Damme filmējas kopā ar tādām spraiga sižeta filmu zvaigznēm kā Silvestrs Stalone, Čaks Noriss, Arnolds Švarecnegers un Brūss Viliss.

Birkas: