VIDEO: Dziedātājas Mapei jaunajā klipā kaskadieris brauc uz diviem riteņiem ar… „Volvo FH”

Mapei_Volvo FH 01

Kravas automobiļu ražotājs „Volvo Trucks” īsfilmu Reality Road trešajā sērijā, demonstrē, ka zīmola flagmanis – milzīgais „Volvo FH”, filmējot ainu dziedātājas Mapei mūzikas videoklipam, spēj braukt uz diviem riteņiem!

Šis triks ar braukšanu uz diviem riteņiem tika izpildīts slēgtā izmēģinājumu trasē netālu no Berlīnes. Par drošību filmēšanas laikā rūpējās ātrās palīdzības ekipāža un kupla kaskadieru komanda. Pats par sevi saprotams, ka pirms mēģinājuma triks bija rūpīgi izplānots.

Triku izpildīja kaskadieris Valters Meliss, viens no pasaulē labākajiem speciālistiem braukšanā uz diviem riteņiem,

taču klipos galveno lomu spēlē pieredzējušais Reality Road programmas autovadītājs Jens Karlsons.

„Braukt uz diviem riteņiem ar kravas automobili ir viens no visgrūtākajiem uzdevumiem, kādi iespējami. Man ir pilnīgi jākoncentrējas, jo es kontrolēju kravas automobiļa līdzsvaru ar sava ķermeņa svaru ─ var teikt, ka es stūrēju ar ķermeni,” saka Valters Meliss.

No kreisās Jens Karlsons, Mapei un

No labās Jens Karlsons, vidū Mapei

„Braukšanai uz diviem riteņiem ir nepieciešama milzīga precizitāte. Transportlīdzeklim ir jāatrodas 45 grādu leņķī. Ja leņķis būs mazāks, automobilis nokritīs atpakaļ uz visiem četriem riteņiem, ja lielāks – tas apgāzīsies,” skaidro trika koordinators Peters Pedrero.

Sagatavošanās darbi tika veikti ļoti rūpīgi – tika uzstādīta 12,5 metrus gara, 140 cm augsta un precīzi 30 grādus slīpa rampa, ar kuras palīdzību kravas automobilis nostājas nepieciešamajā 45 grādu leņķī.

Šis triks uz diviem riteņiem ne tikai ietilpst gaidāmajā Mapei mūzikas videoklipā, bet arī ir daļa no „Volvo Trucks” pakalpojumu reklāmas kampaņas.

„Volvo Trucks” īsfilmu programma Reality Road sastāv no astoņām sērijām, kas iznāks trīs nedēļu laikā. To nolūks ir demonstrēt „Volvo Trucks” pakalpojumu iespējas un veidot izklaides materiālu, kas piesaistītu plašāku auditoriju.

Piebildīsim, ka interesantāki par pašu klipa treileri ir YouTube kanalā pieejamie videorullīši, kas rāda filmēšanas aizkulises.