VIDEO+FOTO: „AutoMedia.lv” tests – „Peugeot Traveller”

01-peugeot-traveller

Izlaižot „Peugeot Expert” jauno paaudzi, tostarp pasažieru versiju „Traveller”, franču autobūvētājs, mūsuprāt, ir apsteidzis tādus savus tiešos konkurentus kā, piemēram, „Renault Trafic” un tā dvīni „Opel Vivaro”. „Traveller” šobrīd jau var mēroties spēkiem ar, iepriekš viennozīmīgi augstākā plauktā liekamo, „VW Caravelle” jeb varbūt pat „Multivan”.

Kāpēc mēs tā domājam? Plašāks izklāsts atrodams video…

„Expert” tiek izlaists ar trim dažādām riteņu garenbāzēm, kas ļauj iegūt no 4,6 līdz pat 5,3 metrus garu automobili ar attiecīgi lielāku vai mazāku kravas telpu. Divi pieejamie dīzeļmotori (1,6 un 2,0 tilpumā) nodrošina jaudas diapazonu no 95 līdz 180 Zs. Interesanti, ka ne tikai pasažieru variantam, bet arī kravas mašīnai ar lielāko motoru piejama ne tikai manuālā pārnesumkārba, bet arī sešpakāpju automāts.

52-peugeot-expert

Savukārt mazākajam motoram kā alternatīva tiek piedāvāta arī robotizēta transmisija, kas faktiski ļauj braukt kā ar automātu.

„Peugeot Expert” cena sākas no pieticīgiem 17 645 eiro Access bāzītei

un izaug līdz gandrīz 30 tūkstošiem par niknāko Premium. „Traveller” ar mazjaudīgāko dīzelīti iegūstams, tik lielam automobili par šķietami ļoti pieticīgiem 23 900 eiro, bet jaudīgākajā un aprīkojuma ziņā bagātākajā versijā tomēr cena uzkāpj līdz teju 40 000 tūkstošiem.

17-peugeot-traveller

Savukārt pieminētais „VW Caravelle” jau ar pieticīgāko 102 Zs dīzeļmotoru pieejams sākot no 33 199 eiro, par 150 Zs mašīnu tiek prasīts no 35 262 eiro, bet kombinācijā ar automātisko transmisiju par vācu auto nāsies atdot vismaz 41 263 eiro. „Multivan”, protams, maku prasīs atdarīt vēl plašāk.

 

Birkas: