Vismazākais “John Deere” rūķītis

John_Deere_35g_1_large

Kompānija „John Deere” laidusi klajā G saimes kompakto ekskavatoru līdz šim mazāko modeli „35G”.

„John Deere 35G” būs bruņots ar 23 ZS dīzeļdzinēju. Līdzīgi kā lielajiem brāļiem arī šim aprīkojumā būs elektroniska sistēma, kas automātiski pārslēdz motoru uz brīvgaitas apgriezieniem, līdzko vadītājs atlaidīs manipulatora sviru. Tā ļauj samazināt degvielas patēriņu un trokšņa līmeni.

Vadības pultī tiks uzstādīts jauns multifuncionāls skārienjutīgs monitors, kas būs izmantojams dažādu darba funkciju iestatījumiem, dzinēja darbības un servisa parametru kontrolei, kā arī darba apjomu uzskaitei. Lai atvieglotu mašīnas apkopi, mazajai ekskavatora kabīnei ierīkotas trešās durtiņas, kas ļauj ērtāk piekļūt tehnisko šķidrumu tvertnēm un filtrējošiem elementiem.

Ražotāja pārstāvji uzsver, ka papildināts papildu aprīkojuma klasts paplašinās „35G” izmantošanas sfēru.

Ekskavators var tikt aprīkots ar hidraulisko greidera šķūri, kas ir regulējama uz abām pusēm 25 grādu diapazonā un būs noderīga efektīvai tranšeju aizbēršanai. Savukārt standarta strela ir savietojama ar veselu rindu piekaramā aprīkojuma, tostarp, piemēram, dažāda kalibra hidrauliskajiem viboveseriem, horizontālām un vertikālām urbjmašīnam u.tml. Atbilstoši konkrētai darba videi un specifikai mazo ekskavatoru var aprīkot ar metāla vai gumijas kāpurķēdēm.

„John Deere 35G” jau pieejams ASV tirgū. Savukārt pie Eiropas dīleriem mazais rūķītis nonāks vasaras otrajā pusē.