„Volvo FE” ar zemās grīdas kabīni

Volvo_FE_LEC_73-1

Šādu modeli ar speciālu četrvietīgu kabīni ar zemu ieejas mezglu un pazeminātu grīdu „Volvo Trucks” speciālisti izstrādājuši speciāli atkritumu vedējam, atvieglojot darbu pilsētas apstākļos.

Kā uzsver zviedru kompānijas piegādes transporta nodaļas menedžere Pernila Sustoviča, beidzamajā laikā ievērojami pieaudzis pieprasījums pēc kvalitatīvas atkritumu izvešanas tehnikas, un jaunizveidotā „FE” modifikācija pilnībā atbilst klientu prasībām. Viņa uzsver, ka šobrīd nav daudz kompāniju, kas būtu gatavas piedāvāt šādus automobiļus ar speciāli izveidotu, zemu ieejas mezglu un automatizēto pārnesumkārbu, kas būtiski atvieglo atkritumu apsaimniekotāju darbu.

„Volvo FE LEC” (abreviatūra no „Low Entry Cab”) šasija, kabīnes dizains un aprīkojums ir pārņemti no bāzes modeļa „FE”. Atšķirīga ir tikai kabīnes forma un novietojums, proti, tā ir pastiepta garāka un pārkaras tālāk pāri automobiļa priekšējai asij.

Tādējādi motors šeit vairs neatrodas kabīnes vidū, bet aiz tās,

kā rezultātā izveidots brīvi caurstaigājams salons.

Volvo_FE_low-entry_1

Lai nodrošinātu labāku redzamību, vadītāja sēdeklis novietots vairāk uz priekšu nekā līdzās esošās trīs pasažieru vietas. Pārskatāmību vēl papildus uzlabo palielināta izmēra atpakaļskata spoguļi.

„Volvo Trucks” izplatītā informācija liecina, ka „FE LEC” projektētājiem bijis izvirzīts uzdevums maksimāli atvieglot automobiļa ikdienas lietotāju gaitas. Tādēļ tas aprīkots ar pneimoamortizatoriem ar augstuma regulāciju, 24 V rozeti un videi draudzīgu „Euro 6” standartiem atbilstošu dzinēju u.tml.

„Volvo FE LEC” oficiālā prezentācija notika maija sākumā vides aizsardzībai un apsaimniekošanai veltītajā izstādē-gadatirgū „IFAT 2014” Minhenē, Vācijā.

Birkas: