„Volvo FH” iegūst pastiprinātu buferi

volvo_fh_poluchil_usilennyy_bamper_2

Smagiem ekspluatācijas apstākļiem paredzētajām seglvilcēja „FH” versijām tagad pieejams jauns pastiprinātas konstrukcijas priekšējais buferis.

„Volvo FH” modifikācija ar pastiprināto buferi publiski pirmo reizi tiks demonstrēts celtniecības tehnikas izstādē „Intermat”, kas no 20. līdz 25. aprīlim norisināsies Parīzē.

Pastiprinātais buferis veidots konstruktīvi līdzīgs tam, ar ko aprīkots bezceļa un būvlaukuma darbiem paredzētais modelis „Volvo FMX”. Tā stūru elementi un apakšējās daļas aizsargs izgatavoti no 3 mm tērauda, bet kabīnes apakšējais pakāpiens ir stingri nostiprināts pie mašīnas rāmja. Bufera „apakšlūpa” ir novietota augstāk, kā rezultātā automobilim ar paaugstināto šasiju

piebraukšanas leņķis sasniedz jau visai respektablus 20 grādus.

Bez tam smagiem kravu pārvadājumiem paredzētais modelis var tikt aprīkots arī ar lielākai slodzei paredzētu sakabes ierīci, kas ir sertificēta 36-tonnīgas piekabes vilkšanai.

volvo_fh_poluchil_usilennyy_bamper

„Modelis „Volvo FH” ar pastiprināto buferi lieku reizi apliecina mūsu flagmaņa plašās iespējas. Tas ir papildu aizsardzības atribūts, kas padara automobili piemērotāku darba apstākļiem, kuros ir paaugstināts bojājumu risks,” uzsver „Volvo Trucks” viceprezidents Rikards Frics.

Birkas: