„Volvo Truck” jaunais flagmanis „Volvo FH” dosies iepazīšanas tūrē pa Latviju

Volvo FH_Roadshow_Latvija

Šī gada augustā „Volvo Truck” rīkos tūri pa Latvijas pilsētām, lai prezentētu jauno „Volvo FH” modeli.  Ventspils būs pirmā pilsēta, kur Volvo FH Roadshow ietvaros būs apskatāms jaunais kravas auto modelis, kas pasaulē tika prezentēts aizgājušā gada beigās.

„Volvo Truck” Latvijā ir ilggadējs smagā kravas transporta tirdzniecības līderis un tādēļ arī rūpnīcas līmenī Latvija tiek uztverta kā nopietns tirgus. Pirmās jaunā modeļa kravas automašīnas uz Latviju tika piegādātas šī gada maijā, bet augusta FH tūre paredzēta, lai plašāk uz vietām iepazīstinātu potenciālos un jau esošos „Volvo Truck” klientus ar modeli, kas ir galvenais ražotāja trumpis smagsvara kravu pārvadājumu tirgū.

Volvo FH Roadshow ietvaros paredzētas pieturvietas Venstpilī – 8.augustā, Jelgavā – 15.augustā, Valmierā – 22.augustā un Rēzeknē -29.augustā.

Pasākumu laikā interesenti varēs iepazīties gan ar jaunā auto tehnisko aprīkojumu un tā sniegtajām iespējām, gan arī apskatīt un izmēģināt jaunā dizaina kabīnes iekārtojumu un, protams, arī veikt testa braucienus.

Jauna FH Latvijas roadshow ture

Pasākumā būs iespēja iegūt arī detalizētu informāciju par Volvo FH tehnisko specifikāciju, un uz visiem interesentu jautājumiem atbildēs Volvo Truck speciālisti.

Tūre sākums paredzēts Ventspilī 8.augustā no pulksten 10.00 līdz 18.00, Ventspils lidostā – Ganību ielā 103. Visas dienas garumā pasākumu papildinās šovs, muzikāli priekšnesumi un būs arī izklaides mazajiem „Volvo” faniem.

Atgādinām, ka „Volvo FH” pasaules prezentācija notika pagājušā gada septembrī.  Pilnībā no jauna izstrādātā „Volvo FH” sērija piedāvā līdz šim nebijušas inovācijas, kas ļauj ietaupīt degvielu un garantē uzlabot vadāmību, ergonomiku un drošību.  Būtiskākās jaunā „Volvo FH” īpašības ir degvielas ekonomija, darba vietas egonomija, svaigs dizains, vēl vairāk uzlabota vadāmība, ietilpība, komforts, drošība, aizsardzība, iekraušana un darbspējas laiks.

Birkas: