„Volvo Truck Latvia” uzņemas rūpes arī par „Renault Trucks”

Renault_Trucks_T_ITOY_1

Zviedru kompānijas „Volvo Truck” Latvijas pārstāvniecība turpmāk nodrošinās arī „Renault Trucks” pārdošanu un pēcpārdošanu Latvijā.

Jau ar šā gada 1. janvāri visi „Volvo Truck Latvia” servisa centri Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā ir saņēmuši „Renault Trucks” autorizāciju un tādejādi vienīgie ir tiesīgi veikt franču zīmola kravas automašīnu tehniskās apkopes, virsbūvju remontu un citus servisa pakalpojumus, kā arī remontus garantijas ietvaros. Tāpat no 2015. gada 1. janvāra „Volvo Truck Latvia” nodrošinās „Renault” kravas automobiļu tirdzniecību Latvijā.

Kopš 2001. gada, kad „Volvo Group” iegādājās „Renault Trucks”, abu kravas automašīnu zīmolu pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas ir bijušas nodalītās. Taču līdz ar izmaiņām grupas biznesa stratēģijā 2013. gadā Eiropā tika uzsākta abu zīmolu pārdošanas un pēcpārdošanas tīkla integrācija. Šīs integrācijas mērķis ir uzlabot apkalpošanas kvalitāti un

sniegt „Renault Trucks” klientiem pieeju plašākam servisa tīklam Eiropā.

“Šis ir nozīmīgs solis ne tikai mums „Volvo Truck Latvia”, bet visas grupas mērogā.  Darbs pie „Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkciju integrēšanas tika uzsākts jau 2013. gadā. Mēs lepojamies, ka esam plānotā laikā un veiksmīgi pabeiguši šo procesu, un esam pilnībā gatavi nodrošināt augstas kvalitātes servisu arī „Renault” klientiem. Mūsu lielākā priekšrocība ir mūsu tehniskā personāla kompetence, kas, atbilstoši kvalitātes standartam, tiek nemitīgi uzturēta un paaugstināta. Neapšaubāmi lielākais „Renault Trucks” klientu ieguvums ir pieredze, tehnoloģiskās iespējas un resursu pieejamība, ko sniedz „Volvo Trucks” klientu serviss, kā arī zināšanas un „know-how” apmaiņa „Volvo Group” ietvaros,” skaidro „Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors Are Knofs (attēlā).

Are Knoph

Uzņemoties „Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas, „Volvo Truck Latvia” ir veikuši investīcijas servisu pielāgošanai franču zīmola automašīnu apkalpošanai, iegādājoties tehnisko aprīkojumu un instrumentus, kā arī apmācot servisa un pārdošanas personālu. Uzņēmums ir ieguldījis papildu līdzekļus „Renault Trucks” oriģinālo rezerves daļu noliktavas izveidē un jaunu programmatūru ieviešanā.