„Volvo Trucks” astoņos mēnešos pilnībā atjaunojis modeļu klāstu Eiropai

Volvo Truck model range 2013

 Kopš 2012.gada septembra „Volvo Trucks” ir izlaidis piecus jaunus kravas automašīnu modeļus. Modeļu klāsta atjaunošanas kampaņa sākās līdz ar jaunā „Volvo FH” prezentāciju pērn un turpinājās šogad, kad tika izlaisti jaunie „Volvo FM”, „Volvo FMX”, „Volvo FE” un „Volvo FL” modeļi.

“Šis ir bijis viens no spraigākajiem un aizraujošākajiem laika posmiem mūsu uzņēmuma vēsturē. Šī ir līdz šim modernākā un ar augstām tehnoloģijām bagātākā „Volvo” modeļu līnija, tāpēc tagad mums ir lielisks piedāvājums visos segmentos,” klāsta „Volvo Trucks” prezidents Klāss Nilsons.

Visjaudīgākajai saimes kravas automašīnai „Volvo FH16” un citiem tās mazākajiem brāļiem tagad ir vienādas iezīmes. „Volvo” emblēma visiem modeļiem ir novietota augstāk zem vējstikla. Vienoto tēlu palīdz radīt arī jaunie priekšējie lukturi ar izteiksmīgām dienas gaitas gaismām. Visu automašīnu saloni ir vai nu izveidoti no jauna, vai arī pilnveidoti, lai radītu optimālu, ergonomisku, ērtu un drošu darba vidi.

Visos modeļos ieviesti jaunievedumi un funkcijas, kas atvieglo autovadītāju darbu un palielina kravas transporta efektivitāti.

„Volvo Trucks” ir arī ieviesis jaunas tehnoloģijas un jaunus pakalpojumus, kas paredzēti klienta pārvadājumu izmaksu samazināšanai. Piemēram, iespēja izmantot telemātikas risinājumus, lai uzraudzītu dažādas automašīnas sastāvdaļas, tāpēc „Volvo FH”, FM, FE un FL jaunajiem modeļiem tagad ir pieejami pilnveidoti „Volvo” Zelta servisa līgumi, kas palīdz nodrošināt maksimālu darbspējas laiku.

„Volvo” vadītājiem pieejamo degvielas patēriņa samazināšanas iespēju klāstā ietvertas šādas funkcijas un pakalpojumi: Dynafleet degviela un vide; Degvielas informācija un Ekonomiskas autovadīšanas apmācību kurss. Turklāt atzinību guvusī automatizētā I-Shift pārnesumkārba, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, tagad ir pieejama ne tikai „Volvo FH”, FM un FMX, bet arī „Volvo FE” komplektācijā.

Viens no svarīgākajiem, jaunajiem degvielas patēriņa samazināšanas risinājumiem ir I-See sistēma. To var salīdzināt ar autopilotu, kas kontrolē pārnesumu izvēli, ātruma palielināšanu un dzinēja bremzēšanu kalnainos apgabalos, nodrošinot maksimāli ekonomisku braukšanu. Kad kravas automašīna, kas aprīkota ar I-See sistēmas jaunāko versiju, pirmo reizi brauc kalnainā apvidū, tā iegūst informāciju par šīs vietas topogrāfiju un pārsūta to „Volvo Trucks” serverim, izmantojot bezvadu savienojumu. Kad pa to pašu ceļu brauc cita kravas automašīna, kas aprīkota ar I-See sistēmu, šī sistēma automātiski saņem no servera saglabāto informāciju par topogrāfiju un, jau pirmoreiz veicot šo ceļa posmu, izvēlas pēc iespējas ekonomiskāku braukšanas režīmu, kontrolējot pārnesumu izvēli, ātruma palielināšanu un bremzēšanu. Veicot tālos pārvadājumus, degvielas patēriņu iespējams samazināt pat par pieciem procentiem.

Birkas: