“Volvo Trucks” atjauno arī FM sērijas kravas auto un rīko “paparaci” fotokonkursu

Volvo FM_papraci Natasa Petrova

Jaunais “Volvo FM” Eiropā oficiāli tiks prezentēts 19.martā un šīs sērijas kravas mašīnas būs pirmās, kas aprīkotas ar „Volvo” jaunievedumu – dinamisko stūrēšanas sistēmu „Dynamic Steering”.

„Volvo FM“ būs aprīkota ar „Volvo“ dinamisko stūres sistēmu, kas apvieno tradicionālo hidraulisko stūres pastiprinātāju un elektromotoru, tādējādi veidojot elektro-hidraulisku stūres mehānismu. Pateicoties „Dynamic Steering“, autovadītāji, braucot ar nelielu ātrumu, var vadīt kravas automašīnu bez liekas piepūles, bet šosejas režīmos sistēma nodrošina arī labāku virziena noturību.

4.martā divas nemaskētas „Volvo FM“ jaunās kravas automašīnas devās garā divu nedēļu tūrē pa Eiropu. Lai arī oficiālā prezentācija vēl tikai priekšā, „Volvo Trucks“ rīko savdabīgu „paparaci“ akciju –

zviedru autoražotājs apbalvos acīgākos „paparaci”, kas pamanīs un nofotografēs jauno „Volvo FM“. Eiropas tūres ”paparaci” maršrutā iekļauta arī Latvija.

Džefs Berds

Džefs Berds

Katra automašīna brauc pa citu maršrutu cauri visai Eiropai un uz tām ir uzkrāsotas košas svītras, lai tās izceltos apkārtējā satiksmē.

„Mēs vēlamies, lai cilvēki sūta mums pirmos jaunās kravas automašīnas momentuzņēmumus. Mēs tos publicēsim šim konkursam izstrādātā tīmekļa vietnē. Konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti piedalīties ekskluzīvā testa braucienā ar jauno kravas automašīnu Gēteborgā,” skaidro „Volvo Trucks“ preses dienesta pārstāvis un konkursa vadītājs Džefs Berds.

Lai piedalītos konkursā vai aplūkotu pirmos jaunās „Volvo FM“ sērijas auto attēlus, apmeklējiet vietni: www.volvotrucks.com/paparazzi.

New Volvo FM_2013

Birkas: