20 pretendenti sacentīsies par OKartes Autosporta Akadēmijas stipendiju attīstībai

Okartes Autosporta akademija 2

Šogad pirmo reizi Latvijas autosporta vēsturē tika izsludināta OKartes Autosporta Akadēmijas stipendija attīstībai. Līdz 15.jūnijam jebkurš jaunietis, vecumā no 14 līdz 23 gadiem, kuram ir izsniegta Latvijas Automobiļu Federācijas (LAF) autosportista licence kādā no autosporta veidiem, varēja pieteikt sevi cīņai par 10 000 EUR vērto stipendiju, kas tiks piešķirta perspektīvākajam jaunajam autosportistam.

Šogad Akadēmijā uzņemti 20 jaunie censoņi: Edgars Grīnītis, Jānis Baumanis, Mārtiņš Spīķis, Ivo Gabrāns, Haralds Garkaklis, Reinis Alps, Edgars Kaulakāns, Reinis Frīdbergs, Reinis Nitišs, Oto Niks Patmalnieks, Rihards Dainis, Armands Bite, Ģirts Vītiņš, Sandis Džeriņš, Roberts Loķis, Beāte Klipa, Matīss Skudris, Pēteris Dūka, Niks Kanders un Jānis Krickis. Jauniešiem ir ne tikai jāpiedalās sacensībās, bet viņiem tiks nodrošinātas arī apmācības pie autosporta jomas profesionāļiem. Turklāt apmācībās liela uzmanība tiks pievērsta ne tikai braukšanai, bet arī komunikācijai ar medijiem, fiziskajai sagatavotībai u.c.

Ņemot vērā pašreizējos rezultātus Eiropas čempionātā rallijkrosā, domājams, viens no galvenajiem pretendentiem uz stipendiju ir jēkabpilietis  Reinis Nitišs.

Reinis Nitišs

Reinis Nitišs

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad perspektīvākajam jaunietim tika piedāvāts startēt OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandā, šosezon uz atbalstu var cerēt ne tikai rallija braucēji. Stipendiju iespējams saņemt, pārstāvot ralliju, rallijsprintu, supersprintu, miniralliju, autokrosu, rallijkrosu, autošoseju, dragreisu, driftu, folkreisu, kroskartus vai kartingu. Galvenais – lai jaunietis spēj uzrādīt augstvērtīgus sportiskos rezultātus, kā arī ir spējīgs radīt sev pozitīvu publicitāti kā masu medijos, tā arī sociālajos tīklos.

Šogad OKartes Autosporta Akadēmijas stipendijas attīstībai formāts ir šāds – balstoties uz sportiskajiem rezultātiem, LAF izraudzīsies maksimums 10 finālistus. Tiem pievienosies vēl viens, par kuru interneta vietnē www.autoakademija.lv būs nobalsojuši visvairāk līdzjutēju. Finālā oktobrī jaunajiem autosportistiem būs jāsagatavo prezentācijas par sevi, kā arī par vīziju autosportista karjeras attīstībai 2014.gada sezonā un turpmāk.

Mērķtiecīgākais un pārliecinošākais jaunietis saņems 10 000 EUR savas karjeras tālākai attīstībai autosportā.

Vairāk par OKartes Autosporta Akadēmijas stipendijas pretendentiem uzzināt, kā arī nobalsot par sev tīkamāko jauno autosportistu, tādējādi palīdzot viņam pretendēt uz vietu finālā, varat http://www.autoakademija.lv/dalibnieki.