Aicina uz vēsturisko spēkratu sacensībām „Dzintara Aplis”

34_Dzintara_aplis_Biķerniekos_5.05

Biķernieku kompleksa sporta bāzes trasē 5. jūlijā, sestdienā, tiks dots starts vēsturisko automobiļu sacensību „Dzintara Aplis 2014” ceturtajam posmam.

Vēsturisko automašīnu autošosejas sacensību „Dzintara Aplis 2014” seriālam šogad paredzēti septiņi posmi un 4.posms notiks 5. jūlijā Rīgā, Biķernieku trasē. „VAZ” un „Volga” klasēs, tostarp arī tiks aizvadīts „Žiguļu Kauss 2014” (VAZ Tuss) sestais posms un Latvijas čempionāta posms „Volga” klasē.

Ātrākie apļa braucēji sacentīsies Superfinālā par 1000 eiro balvu fondu.

„Dzintara Aplis 2014” atklāšanas posms Biķernieku trasē tika aizvadīts jau 5.maijā, un kopumā startēja 42 dalībnieki. Sacensību otrais un trešais posms tiek aizvadīts Pērnavā, Igaunijā. Viens no tiem notika 18.maijā, bet otrs norisināsies Jāņu priekšvakarā 22.jūnijā. Pēc pirmajiem diviem posmiem kopvērtējuma līderpozīcijās „VAZ” un „Volga” klasēs ierindojas: Pēteris Laipnieks (VAZ 1600), Peteris Ziemanis (VAZ 1300) un Ainārs Šēnfelds (Volga).

Rīkotāji sola, ka Biķerniekos tāpat kā pirmajā sacensību posmā, atkal būs padomāts par skatītāju izklaidi starp braucieniem. Proti, varēs arī aplūkot Rīgas Motormuzeja piedāvāto kolekciju un pašiem mazākajiem pasākuma laikā tiks nodrošinātas dažādas izklaidējošas atrakcijas.

Sacensību sākums pulksten 12.00

Savukārt 4.jūlijā, sacensību priekšvakarā tiks rīkota automobiļu parāde Rīgā ar galapunktu pulksten 21.00 Domu laukumā.