Alonso Austrālijas GP tomēr nestartēs

Fernando-Alonso-2015-McLaren-Honda-MP4-30-F1-on-track-Wallpaper-800x500

Spāņu pilots Fernando Alonso, kurš pirms pusotras nedēļas piedzīvoja avāriju Barselonas trasē notikušajos pirmssezonas testos, 2015. gada F1 pasaules čempionāta pirmajā posmā tomēr nestartēs.

Avārijā Alonso guva tikai vieglu smadzeņu satricinājumu un jau pēc trīs dienām no slimnīcas devās mājās. Šobrīd viņš jau ir atguvies pēc notikušā un ziņo medijiem, ka jūtas labi. Tomēr „McLaren” komandas mediķi pēc veiktās pilota veselības pārbaudes nolēmuši, ka 13.­– 15. martā paredzētajā Austrālijas „Grand Prix” viņam startēt vēl nevajadzētu.

Šāds lēmums tiek skaidrots ar vēlmi mazināt otra smadzeņu satricinājuma risku.

Automedia.lv komentārs: Pirms dažām dienām vairākos sensāciju kāros medijos parādījās kliedzoši virsraksti – „McLaren” ir atraduši Alonso aizvietotāju! Atraduši?!? Viņiem taču nebija nekur tālu jāmeklē. Aizvietotājs, t.i., komandas rezerves pilots visu laiku slaistījās tur pat pa „McLaren” boksiem. Proti, tāpat kā pagājušajā nedēļas nogalē notikušajā trešajā un noslēdzošajā oficiālajā testu sesijā, arī F1 sezonas pirmajā posmā Melburnas trasē Alonso vietā „McLaren” sacīkšu mašīnā sēdīsies dānis Kevins Magnusens.