Ar Guntara Laizāna uzvaru noslēdzas Latvijas drifta kausa otrais posms

28_Drifta_kauss_2.posms_1.06

Mānīgais Biķernieku elkonis šodien pamatīgi lika pasvīst “Steet” un “ProAm” klases braucējiem, bet visveiksmīgākos braucienus mānīgajā trases konfigurācijā izdevās aizvadīt “Ghetto Games” komandas braucējam Guntaram Laizānam.

“Street” klasē startēja 26 braucēji, bet „ProAm” klasē – 42 braucēji. Kvalifikācijas braucienos dalībniekiem tika dotas divas iespējas, lai demostrētu tiesnešiem savu driftēšans prasmi. No „Street” klases tandēma braucienos kvalificējās 16 braucēji, bet „ProAm” klasē tika atlasīti Top32 drifteri. Dažiem dalībniekiem auto tehniskie parametri atļāva startēt abās klasēs. Izdevību pakūpināt riepas abu klašu braucienos izmantoja Edijs Lūkins ar „BMW 328i”, Ervīns Matisons ar „BMW 326”, Reinis Čerņajevs ar „BMW E36”, Ervīns Žuks ar „BMW 540”, Krišs Lipšāns ar „BMW M3”, Dimitrijs Firovs ar „BMW E30” un Ēriks Velnēns jeb Devils ar „BMW 328”.

39_Drifta_kauss_2.posms_1.06

Biķernieku elkonī „Street” klasē savas prasmes rādīja arī viena daiļā dzimuma pārstāve – Sabīne Andriksone ar „BMW 328”.

Diemžēl Sabīnei ar puišiem pacīnīties tandēma braucienos gāja secen, jo tālāk par kvalifikācijas braucieniem tikt neizdevās.

Visiespaidīgāko avāriju piedzīvoja “ProAm” braucējs Alvis Bulss, kurš ar “BMW 340″ priekšējo bamperi tandēma braucienos pamatīgi izstumdīja trases zemes vaļņus.

Ar ļoti neierastiem auto šajā drifta posmā startēja divi „ProAm” klases braucēji –latvietis Ingus Seipuls ar „VAZ 2105” un lietuvietis Darius Kapežinskas ar kompaktklases „BMW” markas automobili, kuram vēl piedevām ir dīzeļdzinējs. No Lietuvas kopā piedalījās 3 braucēji, savas prasmes demonstrējot „ProAm” klasē.

29_Drifta_kauss_2.posms_1.06

Par trešo vietu “ProAm” klasē cīnījās mūsu pašu Reinis Frīdbergs ar “BMW E30″ un lietuvietis Arturas Ravluškevičius ar “BMW M3″, bet vistālāk aizcīnīties izdevās “BMW 328″ īpašniekam Regnāram Mozgam un Guntaram Laizānam, kurš startēja ar “BMW M3″.

“Street” klasē par trešo vietu cīnījās Dainis Akmentiņš ar “BMW E30″ un Harijs Dankens ar “BMW 325″, bet duelī par pirmo vietu sacentās Dimitrijs Firovs ar “BMW E30″ un Matīss Krēsliņš ar “BMW 325i”.

“ProAm” klases rezultāti:
1. Guntars Laizāns
2. Regnārs Mozga
3.Reinis Frīdbergs

27_Drifta_kauss_2.posms_1.06