Arī „VW” uzpucējas jaunajai sezonai

volkswagen-unveils-2015-polo-r-wrc-with-dark-blue-livery_1

Jau nākamnedēļ Montekarlo startēs autorallija 2015. gada pasaules čempionāts, un līdzīgi citiem sāncenšiem arī „VW Motorsport” komanda sezonu sāks noformēta jaunās kaujas krāsās.

Aktuālās čempionu komandas sacīkšu mašīnas –„VW Polo R WRC”– 2015. gada specifikācijā ir ieguvušas ģenerālsponsora „Red Bull” raksturīgo tumši zilo pamatkrāsu. Krāsaināki ir kļuvuši arī braucēju kombinezoni.

Arī šosezon „VW” tiek uzskatīts par pasaules čempionāta galveno favorītu.

volkswagen-unveils-2015-polo-r-wrc-with-dark-blue-livery_3

Autosporta eksperti uzskata, ka diez vai konkurentiem, kuru rīcībā atvēlēti stipri pieticīgāki budžeti, būs izdevies likvidēt vācu vienības iespaidīgo tehnisko pārākumu. Atgādināsim, ka 2014. gadā „VW” piloti uzvarēja 12 no 13 WRC posmiem.

„VW Motorsport” komandas sastāvs 2015. gada sezonā palicis bez izmaiņām, proti, „pirmo vijoli” joprojām spēlēs divkārtējais pasaules čempions, francūzis Sebastjens Ožjē, bet kā otrais pilots ir Jari Mati Latvala. Nav ne mazāko šaubu, ka azartiskais soms visiem spēkiem centīsies atņemt savam komandas biedram čempiona kroni. Savukārt atbalsta komandas „VW Motorsport II” vienīgais pilots tāpat kā pērn būs norvēģis Andreass Mikelsens.

volkswagen-unveils-2015-polo-r-wrc-with-dark-blue-livery_5

Birkas: