„Ātruma festivāls” Liepājā rūks augusta beigās

Kurzeme_logo

30. un 31. augustā Liepājā notiks vasaras motoru sporta dzīves centrālais notikums „Ātruma festivāls – rallijs Kurzeme 2013”.

Šogad „Kurzeme” būs ne tikai Latvijas autorallija un rallijsprinta čempionāta posms, arī Igaunijas rallija čempionāta ieskaites sacensības. Tas nozīmē, ka trasē gaidāms liels dalībnieku skaits – organizatori sola vairāk par 100 ekipāžām.

Otrs gaidāmā „Ātruma festivāla” īpašais notikums būs „Streetbike Freestyle” Ziemeļeiropas čempionāts, kura ietvaros trikus ar motocikliem rādīs un labāko noskaidros atraktīvāki motobraucēji no daudzām Eiropas valstīm.

Rallistiem „Ātruma festivāls” sāksies 29. augusta vakarā ar testa posmu,

bet sacensību oficiālā atklāšana paredzēta piektdien, 30. augustā, plkst. 16:00. Pēc tās dalībnieki caur starta estakādi dosies trasē, kur pirmajā dienā veiks septiņus ātrumposmus Aizputes un Skrundas novadā. Savukārt motofrīstaila braucēji piektdien Cukura ielā pie Liepājas autobusu parka aizvadīs brīvos treniņus.

Sestdien, 31. augustā, plkst. 10:00 Liepājas Ostas promenādē tiks dots starts rallija otrajam aplim. Tā ietvaros skatītāji varēs vērot divus grants ātrumposmus: Nīcas un Rucavas novadā, kā arī Aizputes un Durbes novadā.

Paralēli tam visas dienas garumā laukumā pie Liepājas autobusu parka norisināsies „Streetbike Freestyle” Ziemeļeiropas čempionāta sacensības. Liela rosība paredzama arī Liepājas Ostas promenādē, kur notiks „Bērnu rallija Kurzeme” fināls un konkursa „Gada Jaunais Autovadītājs” pusfināls, bet vakarpusē tur skatītājus ar paraugdemonstrējumiem priecēs Liepājas moto sportisti un „StuntFighters” moto kaskadieri. Pēc rallija „Kurzeme” noslēdzošā pilsētas ātrumposma, notiks dalībnieku apbalvošanas ceremonija un rallija nakts rokfestivāls.

Pasākuma organizatori ziņo, ka līdz 25. augustam „Skandi Motors” autocentros, „Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojā caurlaides uz „Ātruma festivālu – ralliju Kurzeme 2013” iespējams iegādāties par zemāku cenu. Festivāla caurlaides maksā 7 latus, rallija caurlaide – 5 latus.

Rallija caurlaide nodrošina ieeju visos rallija ātrumposmos, atklāšanas un noslēguma pasākumā, savukārt festivāla caurlaide sniedz iespēju apmeklēt gan rallija ātrumposmus, atklāšanas un noslēguma pasākumu, gan „Streetbike Freestyle” Ziemeļeiropas čempionāta sacensības «Kurland Stunt 2013». Bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja bez maksas. Tuvojoties pasākumam, biļetes sadārdzināsies!