„Audi” piegādājis jau simto R8 specializēto sacīkšu automobili

quattro GmbH_medium

 „Audi” specializētais meitasuzņēmums „quattro GmbH”, 2009.gadā aizsāktā specializēto sporta automobiļu projekta ietvaros, piegādājis jau simto spēkratu. Tas ir „Audi R8 LMS ultra”, ko izmantos sacīkšu komanda „MS Racing”, ziņo „Audi” preses dienests.

„MS Racing“ 2013.gada ADAC GT Masters sacīkstēs piedalīsies ar diviem jauniem „R8 LMS ultra” automobiļiem. Otrdien, 2.aprīlī „quattro GmbH” no Nekarsulmā, Vācijā netālu no Štutgartes esošās Hailbronnas-Bīberahas ražotnes komandai piegādāja sacīkšu auto, kas kļuva par simto uz „Audi R8” balstīto spēkratu „Audi Sport customer racing” programmas ietvaros.

„Audi R8 LMS ultra” iemieso trešo GT3 modeļa attīstības pakāpi.

ASV piedāvātajā klāstā ietilpst arī tā GRAND-AM versija, kas janvārī Deitonas 24 stundu sacīkstēs uzvarēja GT klasē. Jāpiebilst, ka R8 tiek izmantots sacīkstēs Austrālijā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā.

„Audi R8 LMS ultra” svinīgo nodošanu „MS Racing” apmeklēja arī pagājušā gada ADAC GT Masters sacīkšu čempions Sebastians Ašs, kopā ar komandas biedru Florianu Štollu. Komanda izziņos pilnu braucēju sarakstu pāris turpmāko nedēļu laikā, pirms sezonas sākuma Ošeršlēbenē 27. aprīlī.

1983.gadā dibinātais „quattro GmbH” ir salīdzinoši mazpazīstama un svešām acīm slēgta „Audi” nodaļa. Piemēram, fotosejija tajā ir īpaši jāsaskaņo un tas pavisam notekti ir rets un ekskluzīvs pasākums. Būvētie spēkrati  galvenokārt ir uz RS4, RS6 un R8 bāzes, bet visas no „quattro GmbH” nākušās mašīnas raksturo quattro pilnpiedziņa.

Birkas: