„AutoMedia.lv” dodas uz mediju autosacensībām „Press Rally 2015” Lietuvā

1-Press Rally 2013_Day 131.05.2013

Piektdien, 5.jūnijā Lietuvā, Viļņas apkaimē startēs 20.Starptautiskais preses rallijs, ko tradicionāli rīko Lietuvas žurnālistu autoklubs. Jau trešo gadu tajā piedalīsies arī „AutoMedia.lv” pārstāvji.

Divu dienu laikā pasākuma dalībniekiem būs jāveic vairāk kā 250 km distance, tostarp 22 speciālie ātrumposmi ap 40 km kopgarumā. Lai arī mediju rallijs nav gluži klasiskas rallija sacensības, kurās dominē ievērojami ātrumi, tomēr tieši ātrumposmos nevis regularitātes režīmā aizvadāmajos pārbraucienos allaž tiek noskaidroti uzvarētāji.

Ātrumposmi arvien orientēti vairāk uz veiklības braukšanu nevis lielu ātrumu sasniegšanu.

Parasti slēgtos laukumos iekārtotās, ar piloniem piebārstītas trasītes ir ar ļoti sarežģītu konfigurāciju, kas prasa no ekipāžas maksimālu koncentrēšanos un uzmanību. Apgāžot kaut vienu pilonu vai nepareizi izbraucot kādus iezīmētus vārtus, soda sekunžu izteiksmē parasti tiek zaudēts vairāk nekā var iegūt, esot starp ātrākajiem.

Šogad mediju rallijs pulcējis dalībniekus no sešām valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Somijas un Ukrainas. Latvijas žurnālistu pulciņš šoreiz gan ir mazāk kupls kā bija ierasts pēdējos gados. „AutoMedia.lv” pārstāvēs Ainārs Zariņš un Ojārs Vētra. Startēs arī ekipāža ar „Latvijas avīzes” žurnālistu Guntaru Pulsu, kā arī eksžurnālists un rallija „Kurzeme” organizētājs Uldis Hmieļevkis un „Radio Tev” raidījuma runasvīrs Oskars Kaņeps-Kalniņš.

" AutoMedia.lv" ekipāža ar "Peugeot 2008" 2013 gada rallijā

” AutoMedia.lv” ekipāža ar “Peugeot 2008″ 2013 gada rallijā

Par sacensību gaitu un Latvijas pārstāvju sekmēm, „AutoMedia.lv” centīsies vēstīt arī no notikuma vietas. Sekojiet mums!

Piebildīsim, ka uzvaru absolūtajā vērtējumā tikai vienreiz “Press Rally” līdzšinējā 19.gadu vēsturē ir izdevies izcīnīt Latvijas žurnālistu brālības pārstāvjiem. 2013.gadā, kad sacensības sākās Rīgā, bet noslēdzās Lietuvā, to paveica portāla “Go4Speed.lv” pārstāvis Aigars Tīdmanis pārī ar profesionālo rallija stūrmani Andri Mālnieku.