“Automedia.lv” fotoreportāža no “Gymkhana.lv” ziemas drifta

1_Ziemas_drifts_Baldone_1.02.2015

Pirmajā februāra dienā Baldones trasē “Stūri” tika aizvadīts vēl nebijis pasākums – pirmais posms driftēšanā pa ledus trasi.

“Gymkhana.lv” rīkotais pasākums par spīti izaicinošajiem laika apstākļiem guva lielu atsaucību no braucēju puses.  Ūdens šļakatas kvalifikācijas braucienos pa trasi dzenāja veseli 49 dalībnieki, bet labākie no viņiem guva iespēju turpināt trakot pa slapjo trasi arī “Top 32″ braucienos.

30_Ziemas_drifts_Baldone_1.02.2015

“Top 32″ finālisti

Kvalifikācijas braucienos labākais izrādījās sarkanā “VAZ” īpašnieks Ingus Seipuls, bet

tandēma braucienos nepārspēts palika Ingus Jēkabsons, otrajā vietā ierindojās Ingus Seipuls, bet līdz trešajai vietai godam aizdriftēja Ēriks Ulass.

Ingus Jēkabsons

Ingus Jēkabsons

Neraugoties uz nejauko vēju un stipro sniegu arī skatītāji izrādīja lielu interesi par ziemas driftu. Automašīnu rinda līdz pasākuma vietai bija vairāk kā kilometru gara. Skatītājus ar savu 600 zirgspēku jaudīgo “BMW” sacensību pārtraukumos priecēja viens no Latvijas labākajiem drifteriem – Gvido Elksnis. Viņš pats sacensībās nepiedalījās, jo šoreiz iejutās organizatora lomā. Neizpalika arī drift taxi – katram gribētājam, kurš bija gatavs maksāt, tika iespēja nonākt blakus sēdētāja lomā un braukt, skatoties uz priekšu caur sānu logu.

31_Ziemas_drifts_Baldone_1.02.2015

Gvido Elksnis