De Rojs sola „Iveco“ vēl vienu uzvaru Dakārā

DAKAR 2015: ARGENTINA-BOLIVIA-CHILE

Holandiešu vienība „Team Petronas De Rooy IVECO“ atkal gatavojas doties uz Dienvidamerikā notiekošo Dakāras rallijreidu ar trim ekipāžām, lolojot visaugstākās ambīcijas, proti, vēlmi atkārtot aizvadītā gada sākumā izcīnīto prestižo uzvaru.

Komandas līderis Žerārs De Rojs kopā ar navigatoru Moju Toralardonu rallijā piedalīsies ar „Iveco Powerstar 4×4“, savukārt otra ekipāža Tons van Genugtens un Antons van Limpts,

kuri pērn negaidīti izcīnīja augsto piekto vietu, braucot ar tehniskā atbalsta mašīnu,

startēs ar „Iveco Trakker 4×4“. Vēl viens „Trakker 4×4“ tiks izmantots kā atbalsta auto un to vadīs Vufs van Ginkels un Berts van Donkelārs.

Autoražotājs „IVECO“ jau septīto gadu ir De Roju komandas oficiālais sponsors. Tas apgādā vienību ar speciāli sagatavotām sacīkšu mašīnām, rezerves dzinējiem un citām rezervesdaļām, kā arī servisa automobiļiem (Dakārā holandiešu komandu pavadīs septiņi tādi) un nepieciešamo aprīkojumu.

2017.gada versijā „Iveco“ sacīkšnieki ir aprīkoti ar „FPT Industrial“ motoru sporta speciālistu būvētiem „Cursor 13“ dzinējiem. Par to tehniskajiem parametriem informācija pagaidām ir visai skopa, taču zināms, ka tie attīsta līdz 900 ZS jaudu.

„IVECO“ prezidents Pjērs Lahūts teic: „Neraugoties uz vismaz piecu spēcīgu autoražotāju komandu dalību, mēs ar savu vienību ceram atkārtot pagājušā gada lielisko sniegumu, kur „Iveco“ automobiļi demonstrēja augstu uzticamību un dominēja vienā no beidzamo laiku smagākajām Dakāras maratonsacīkstēm.“

Birkas: