„DeltaWing” piesaka pārdošanai trīs ekstravagantas kupejas

DeltaWing-Coupe-LMP1

„Nissan” bijušais sadarbības partneris „DeltaWing Racing Cars” paziņojis, ka laidīs pārdošanā trīs speciāli sagatavotas sacīkšu mašīnas.

Atgādināsim, ka neparastais sacīkšu prototips ar hibrīdpiedziņu, ko „DeltaWing” motoru sporta speciālisti radīja sadarbībā ar „Nissan” inženieriem, savu pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada Lemānas 24 stundu izturības maratonā. Pēc neveiksmīgā starta gan „Nissan” veikli no šī projekta norobežojās un uzsāka sava sacīkšu prototipa „ZEOD RC” izstrādi. Tas gaidāms ierodamies Lemānā nākamgad.

Savukārt kompānija „DeltaWing Racing Cars” šobrīd ir sagatavojusi „riteņotās lidmašīnas” slēgto variantu.

Kupeja paredzēta tā saucamajiem „biznesa klases” sportistiem.

Tiek solīts, ka ar uzņēmuma „Elan Motorsports Technologies” palīdzību automobilis tiks pielāgots konkrēta klienta vajadzībām un komforta prasībām.

DeltaWing-Coupe-LMP1_1

Uzņēmuma pārstāvji uzsver, ka „DeltaWing Coupe” ar slēgta tipa kokpitu ir drošāks par vaļējo variantu, turklāt tam ir optimizēta aerodinamika un pilotam ir labāka panorāmas redzamība.

Bez šaubām visintriģējošākā daļa ir mašīnas dzinējs, kas sagatavots „Elan” motoru sporta darbnīcās. Taču par to pagaidām nav nekādas informācijas. Visdrīzāk, ka to varēsim gūt pēc „DeltaWing Coupe” pirmizrādes, kas paredzēta 19. septembrī Teksasas „Circuit of the Americas”, kur viens no modificētajiem prototipiem gatavojas piedalīties „ALMS” sacīkšu posmā.

Kas attiecas uz sacīkšu mašīnas cenu, tad tā nav publiska informācija, taču ieinteresētie klienti to var apspriest individuālās sarunās ar „DeltaWing” mārketinga menedžeri.

Birkas: