„Domina Shopping” būs skatāma Latvijā populāru motoru sporta braucēju spēkratu ekspozīcija

20141218_ FOTO1_ RN_ RALLYLIEPAJA_ (atsauce_ REINISNITISS.COM)

Otrdien, 10.novembrī pulksten 15.00 Rīgā, tirdzniecības centrā Domina Shopping tiks atklāta Sporta sasniegumu izstāde, kurā tiks eksponēti godalgoti Latvijas auto un moto sporta braucēju automobiļi un motocikli.

Interesenti varēs aplūkot vairākus Sports Racing Technologies (SRT) komandas sagatavotus sporta automobiļus, tostarp arī popuārā autosportista Reiņa Nitiša rallijkrosa mašīna, ar kuru viņš uzvarēja Zviedrijas sacensības RallyX on Ice serials, un jaunākā Latvijas rallija čempiona Ralfa Sirmača auto, ar kuru vinš izcīnīja Eiropas Junioru rallija vicečempiona titulu.

Ekspozīcijas atklāšanas pasākumā būs iespēja ne tikai apskatīt tehniku, bet arī fotografēties kopā ar sportistiem un iegūt autogrāfu.

Drifta fanus iepriecinās divkārtējā Austrumeiropas drifta čempiona un ASV drifta čempionāta FormulaD pilota Kristapa Bluša HGK Motorsport komandas auto, bet autokrosa cienītājus – LMT Autosporta Akadēmijas sportistes Beates Klipas bagijs. Savukārt, moto sporta līdzjutējus neatstās vienaldzīgi Matīsa Karro un Dāvja Ivanova motokrosa moči. Kopumā izstādē būs apskatāmi deviņi eksponāti.

Izstādes atklāšanā piedalīsies tādi Latvijā zināmi sportisti kā Renis Nitišs (attēlā), Ralfs Sirmacis, Beate Klipa, Kristaps Blušs, Dāvis Ivanovs un Matīss Karro.