„Ferrari” atbrīvo no darba F1 komandas vadītāju

Stefano-Domenicali_2959069

F1 pasaules čempionāta titulētākā vienība – „Ferrari” – šodien (14.04.) oficiāli paziņojusi, ka Stefano Domenikali (attēlā) ir atbrīvots no komandas vadītāja amata.

48-gadīgais Domenikali atradās šajā postenī kopš 2007. gada nogales, kad viņš ieņēma no komandas aizgājušā Žana Toda vietu.

Komandas vadītāja aiziešana ir saistīta ar Maranello bosu neapmierinātību ar F1 pasaules čempionāta sezonas sākuma rezultātiem. Pēc trijiem posmiem „Ferrari” ar 33 punktiem Konstruktoru kausa ieskaitē ieņem visai pieticīgo piekto pozīciju, bet individuāli

līdz šim augstākais rezultāts ir Fernando Alonso ceturtā vieta Austrālijas posmā.

„Katra cilvēka profesionālajā darbībā ir tādi brīži, kad nākas pieņemt grūtus un nepatīkamus lēmumus. Šobrīd tād brīdis ir pienācis arī man,” ekspresintervijā portālam „Autosport.com” atzinis Stefano Domenikali. „Es uzņemos atbildību par situāciju, kurā ir nonākusi „Ferrari” F1 komanda. Es to daru kompānijas prestiža glābšanas vārdā un ceru, ka šāds solis palīdzēs uzlabot gaisotni komandā. Esmu pateicīgs visiem, ar ko šajos gados bija iespēja kopā strādāt. Tas bija brīnišķīgs laiks!”
Par „Ferrari” F1 komandas jauno vadītāju ir iecelts Marko Matiači, kurš līdz šim bija itāļu sporta automobiļu ražotāja ASV nodaļas vadītājs.

Birkas: