Fetels uzvar arī Moncā

F1_monza_2

Trīskārtējais F1 pasaules čempions, vācietis Sebastjans Fetels no „Red Bull Racing” komandas svētdien izcīnīja uzvaru Itālijas „Grand Prix”, kas norisinājās Moncas trasē.

Startā Fetelam, kurš sacīksti uzsāka no pirmās vietas, uzreiz izdevās izvirzīties vadībā, bet no ceturtās starta vietas otrajā pozīcijā nokļuva brazīlietis Felipe Masa („Ferrari”), bet trešais bija otrs „Red Bull” pilots, austrālietis Marks Vēbers.

Trešajā aplī iespaidīgu apdzīšanas manevru veica Fernando Alonso,

kurš, apsteidzot Vēberu, pakāpās uz trešo vietu. Dažus apļus vēlāk „Ferrari” braucējs apdzina arī savu komandas biedru Masu.

F1_monza

Pirmajā boksu apmeklējuma sērijā ne visai veiksmīgs „pitstops” padevās Masas mehāniķu brigādei, tādēļ brazīliešu pilots, atgriežoties trasē, bija izkritis no līderu trijnieka.

Sacīkšu fināla daļā Vēbers vēl mēģināja panākt Alonso, tomēr viņam neizdevās apsteigt spāņu braucēju un finišā nācās samierināties ar trešo vietu. Ceturtajā ierindojās Masa, bet piektajā – „Sauber” pilots Niko Hulkenbergs. Tālāk sekoja Niko Rosbergs ar „Mercedes”, bet septīto vietu ieņēma „Toro Rosso” braucējs Daniels Rikjardo.

Fetelam šī bija jau sestā uzvara šajā sezonā, ar ko viņš nostiprināja savas līderpozīcijas pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Šis bija F1 sezonas pēdējais posms, kas notika Eiropā.