Finansiālu problēmu dēļ atceļ autokrosa sacensības „Mūsas” trasē

musa

Oficiālā versija ir tāda, ka Bauskas pievārtē esošā “Mūsas” trase finansiālu problēmu dēļ nevar uzņemt Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) autosporta kalendārā septembrī paredzētās sacensības.

Taču „AutoMedia.lv” ir nostiprinājusies pārliecība, ka „Mūsas” trases saimniekiem ļoti patīk rīkot tādu ienesīgu pasākumu kā Eiropas čempionāts autokrosā. Tur var rēķināties ar ieņēmumiem no dārgām ieejas biļetēm, augstu maksu par autostāvvietām (pļavā), nodokļiem no bufetniekiem u.tml. Un vienkārši negribas ķēpāties ar tādiem mazbudžeta pasākumiem kā Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta un LAF Folkreisa Vasaras kausa posmi. Un tas nekas, ka sporta kompleksam ir nacionālās sporta bāzes statuss (tā norādīts interneta vietnē www.musa.lv) ar visām no tā izrietošajām atlaidēm…

Mūsdienās veikli uzņēmēji visbiežāk par „finansiālām problēmām” sauc situāciju, kad peļņas daļa rādās kļuvusi par plānu.

Tad nu, lūk, LAF Krosa komisija ir dabūjusi iesvīst, meklējot problēmās nonākušajai „Mūsai” alternatīvas. Tā autokrosa Latvijas čempionāta piektais posms un Baltijas čempionāta ceturtais posms 13. septembrī notiks Šakjai trasē Lietuvā, bet LAF Folkreisa Vasaras kausa posms notiks 6. septembrī jaunajā Aizkraukles trasē.

“LAF Krosa komisija atvainojas par izmaiņām un iespējamām neērtībām, taču, domājams, principiāli jāaizvada paredzētās cīņas,” teic LAF Krosa komisijas vadītāja Inta Ulme. “Šī situācija kalpos kā labs grūdiens nākotnei – tiks apsvērtas iespējas pievienot čempionātam jaunas trases, ko folkreisa dalībnieki jau būs testējuši un iepazinuši. Šobrīd aicinām visu mūsu krosa ģimeni uz sapratni un kopīgu sadarbību sezonas nogales posmu aizvadīšanā. Mēs negribējām izmaiņas, bet esam spiesti tās veikt.”