„Ford” prezentējis jaunu „MSA Formula” sacīkšu mašīnu

FordGeneva2015_MSAFormulaRaceCar_01

Ženēvas autoizstādē „Ford Motor Co.” Stendā aplūkojams jaunās paaudzes vienvietīgs sacīkšu automobilis, kas aprīkots ar 1,6 litru „EcoBoost” dzinēju.

Atbilstoši FIA „Formula 4” tehniskajām prasībām sagatavotā mašīna startēs jauniešu seriālos Austrālijā, Lielbritānijā un Spānijā. Tostarp Lielbritānijas „Formula Ford” čempionāta pēctecis, kas tagad pazīstams kā „MSA Formula”, jauno 10 sacīkšu sezonu aizsāks 4. aprīlī Brendshečas trasē.

„Pāriešana uz F4 šasiju, kas izstrādāta, izmantojot jaunāko oglekļa šķiedras tehnoloģiju, lai sasniegtu FIA F3 drošības standartus, piešķir „Ford” ideālu ietvaru jaunāko sasniegumu izrādīšanai,” atzīst „Ford Performance” Eiropas vadītājs Džerards Kvinns. „Jaunajā sacīkšu mašīnā esošais 1,6 litru „EcoBoost” dzinējs ir tāds pats kā tas, kas atrodas zem „Fiesta ST” motora pārsega, tikai īpaši pielāgots formulu sacensībām. Pielāgošanu veica mūsu partneri „Sodemo”.”

„MSA Formula pakete ir ideāla jauniem braucējiem,

kas vēlas veidot karjeru. To pierāda pirmo 32 pieejamo automobiļu straujā izpārdošana,” norāda Kvinns. „Šogad sacensībās piedalīsies jaunie censoņi no visas pasaules, tostarp ASV, Indijas un Rumānijas. MSA Formula solās būt viens no aizraujošākajiem FIA F4 čempionātiem.”

Birkas: