FOTO: “Bitānu kauss 2015″ izcīņa motokrosā

1-Bitanu kauss 2015_D.Ormane 05

Sestdien (10.10.) Jēkabpils pusē, Salas novada Sēlpils pagastā tika aizvadītas Z/S “Bitāni” rīkotās motokrosa sacensības “Bitānu kauss 2015″. Kopumā uz starta līnijas visās klasēs stājās vairāk nekā simts braucēji… “AutoMedia.lv” pabija šai pasākumā un piedāvā nelielu fotoreportāžu.

Piebildīsim, ka “Bitānu kausa” izcīņa tika rīkota jau trešo gadu. Pērn “AutoMedia.lv” pirmo reizi ‘devās izlūkos’ un kosntatēja, ka pasākums bija visai kupli gan braucēju ziņā (ap 70 dalībnieki), gan no skatītāju puses apmeklēts. Šogad sacensībās piedalījās jau 113 dalībnieki, tostarp arī viesi no Lietuvas.

“Bitānu kauss” kopumā vērtējamas kā amatieru sacensības

un arī paši organizatori uz afišas bija nodrukājuši vārdu ‘treniņmotokross’. Taču šo pasākumu apmeklēja arī viens otrs nopietnāk ar motokrosu aizrāvies braucējs. Viskuplāk, protams, bija pārstāvēta tā saucamā iesācēju klase, bet bez divriteņu braucamajiem, sacensības bija atvērtas arī kvadraciklu un arī blakusvāģu klases braucējiem.

Sacensību uzvarētājus visās ieskaites grupās var aplūkot ŠEIT.

36-Bitanu kauss 2015_G.Orlovskis 28

Galvenais rīkotājs Egīls Rušiņš “AutoMedia.lv” pauda, ka ir plānots “Bitānu kausu” rīkot arī turpmāk un attīstīt šīs sacensības gan organizatoriskajā, gan sportiskajā ziņā, lai interesanti būtu kā maziem tā pieaugušiem censoņiem, cenšoties kausa izcīņu padarīt par ievērojamu notikumu ne tikai Dienvidlatgales un Sēlijas reģionam.

29-Bitanu kauss 2015_G.Orlovskis 10

37-Bitanu kauss 2015_G.Orlovskis 32