FOTO: Godalgas saņem Latvijas motokrosa meistari

1-motokrosa-laureati-2016

Gada nobeigumā, kā allaž, notiek sporta laureātu sumināšanas pasākumi. „AutoMedia.lv” saņēma ielūgumu uz Latvijas Motosporta federācijas Motokrosa komisijas balvu pasniegšanas ceremoniju Ādažos. Aizbraucu, ievērtēju, dažu bildi uztaisīju un pat dančus ar sievu noslēgumā pagriezu. Piedāvājam arī saviem lasītājiem – motokrosa cienītājiem – ielūkoties galerijā un, varbūt, starp šā gada veiksminiekiem redzēt savus šī dinamiskā motorsporta veida favorītus…

Visu daudzskaitlīgo Latvijas un Baltijas kausa izcīņas un čempionāta laureātus te uzskaitīt būtu sarežģīti. Gan divriteņu, gan kvadraciklu, kā arī blakusvāģu klasēs godalgoto braucēju skaits ir kupls. Kausu un medaļu ieguvējus interesenti gan jau var atrast citos interneta resursos. Piemēram ŠEIT.

Labākais klubs 2016.gadā - "MX Ādaži"

Labākais klubs 2016.gadā – “MX Ādaži”

Taču vienu nomināciju tomēr gribas atzīmēt īpaši. Simboliski, ka savās mājās Ādažos

2016.gada labākā motokluba balvu un ceļojošo Lielo kausu saņēma Leona Kozlovska vadītais „MX Ādaži”.

Kā jau pieklājas, komisija sumināja arī tos motobraucējus, kuriem prioritāte bijusi nevis Latvijas un Baltijas mēroga sacensības, bet starti plašākos ūdeņos – Eiropas un pasaules čempionātos un Nāciju kausa sacensībās, pat ja rezultāti ne vienmēr bijuši tie cerētie. Piemirsti netika arī sacensību rīkotāji un komisijas sponsori un atbalstītāji.

Mūsu pārstāvji Nacīju motokrosā Itaļijā - Dāvis Ivanovs (no kreisās), Toms Macuks un Kārlis Sabulis

Mūsu pārstāvji Nāciju motokrosā Itālijā – Dāvis Ivanovs (no kreisās), Toms Macuks un Kārlis Sabulis (no labās)

Kopumā – lietišķa, bet jauka, pat sirsnīga atmosfēra. Pasākumam košu nokrāsu savukārt piešķīra atraktīvais vadītājs Ģirts Timrots, deju grupa „Plastalīns”, sitamo instrumentu uzlecošā zvaigzne Kristers Hartmanis, bet neformālajā daļā priecēja grupa „Flame And The Rolltones” un runīgais solists Atis Zviedris.