FOTO: Ralijkross Biržos priecē ar ātrumu, lēcieniem un “vākiem”

1-Rallycross_Baroni_17.06.2017.

Aizvadītās nedēļas nogalē Biržos, Salas novada autotrasē „Baroni” notika „SKN Sports”, Rallycross.lv un Salas novada rīkotais Latvijas rallijkrosa kausa 2.posms. „AutoMedia.lv”piedāvā fotogaleriju no šīm sacensībām.

Kā ierasts, sacensības trasē „Baroni” bija labi noorganizētas, pulcēja plašu skatītāju pulku un priecēja ar Latvijā labi zināmu sportistu piedalīšanos. Lai arī

sacensības Biržos šoreiz notika bez vietējās zvaigznes Reiņa Nitiša un citu Pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieku līdzdalības,

dalībnieku pulkā piemēram bija rallists Mārtiņš Svilis un Anda Neikšāna stūrmanis Aivis Aizsilnieks, kuri startēja Lada RX klasē. Jāmin gan, ka ne viens, ne otrs netika pat pusfinālos.

55-Rallycross_Baroni_17.06.2017.

Lada RX klasē uzvaru svinēja Kristaps Kapačs, aiz sevis atstājot Ivaru Joeli un igauni Sigmaru Tāmemagi. Savukārt Touring 2000 klasē triumfēja Raivis Galviņš, apsteidzot Kristapu Grunti un Māru Druvu.

Ar pilniem sacensību rezultātiem var iepazīties LADA RX, TOURING 2000.

“Baroni” trasē kopš pagājušās sezonas bija veikti nelieli pārveidojumi, kas to padarīja nedaudz ātrāku nekā iepriekš. Iespējas, tieši tāpēc skatītāji dabūja redzēt vairākas sadursmes un efektīgus „vākus”. Par laimi, braucēji šajos incidentos necieta, kas liecina, ka trases drošība ir pietiekamā līmenī.

Starp rallijkrosa braucieniem līdzjutējus ar šovu izklaidēja Jēkabpils drifta speciālists Artūrs Miškins.