Haralds Šlēgelmilhs: cepuri nost rallija un rallistu priekšā!

Mogo.lv Rally Team_FOTO Aigars Tidmanis, Go4Speed

„Rally Talsi 2013” kā zināms uzvaru izcīnīja  duets no Igaunijas Ots Tanaks un Martins Jarveoja, kuri vissīkstāk spēkojās ar krieva Alekseja Lukjaņuka pilotēto ekipāžu, taču daudzo rallija skatītāju simpātijas tomēr piederēja mājiniekiem – Latvijas braucējiem.

Latvijas ātrākie autosportisti Raimonds Kisiels un Arnis Ronis kopvērtējumā ieņēma tikai trešo vietu, taču trasē tieši vieņiem un vēl virknei mūsu rallistiem bija lielākais skatītāju atbalsts. Par katras latviešu ekipāžas tuvošanos varēja nojaust pēc skatītāju uzmundrinošajiem kliedzieniem un saucieniem, sagaidot savus favorītus pie katra pagrieziena un lēciena.

Ja uzvara tiktu piešķirta par līdzjutēju ovācijām, tad starp pretendentiem neapšaubāmi būtu rallija debitants Haralds Šlēgelmilhs,

„O’Kartes Autosporta Akadēmijas” pilots Ralfs Sirmacis un rallija veterāns Raimonds Kisiels.

„Ralliju vērojām ar īpašu prieku un atzīšos, ka bija ļoti interesanti un aizraujoši līdz ar visiem vērot un atbalstīt Haralda Šlegelmilha braukšanas stilu pilsētas ātrumposmā, kā arī vietējo novada ekipāžu veikumu,” atzina rallistiem līdzi jutusī Talsu domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane.

Haralda Šlēgelmilha un Artūra Pumpura ekipāža arī izpelnījās reālu balvu, kā „Nissan Norde” ātrumposma skaistākā lēciena autori”. Jautāts par lēcienu, Haralds dalās savos iespaidos par piedzīvoto: „To, ko citi piedzīvo visas sezonas laikā, mēs laikam piedzīvojām vienā sacīkstē! Pēc šīs nedēļas nogales varu atklāti teikt – cepuri nost rallijam un sportistiem, kas tajā piedalās. Tā nav viegla disciplīna!,” stāsta Šlēgelmilhs, kurš pilsētas ātrumposmā uz sev ierastā asfalta seguma bija viens no ātrākajiem.

Pirmo vietu savās klasēs rallijā izcīnīja tādi skatītāju favorīti kā Ralfs Simracis R2 ieskaitē  un Raimonds Kisiels A+ grupas ieskaitē.