„Honda” parāda jauno sacīkšnieku

Honda_civic_wtcc_2

Japāņu kompānijas „Honda” motoru sporta nodaļa publicējusi nākamajai WTCC sezonai sagatavotā „Civic” sacīkšu automobiļa pirmos attēlus.

Ar ražotāja tehnisku atbalstu „Honda” mašīnas autošosejas pasaules čempionātam jau tradicionāli gatavo britu sacīkšu tehnikas speciālisti no „JAS Motorsport”.

Nākamai sezonai sagatavotais „Civic” atbilst FIA apstiprinātajām „S1600” klases prasībām. Pagaidām nav atklāta detalizēta tehniskā informācija, taču attēli liecina, ka jaunais sacīkšnieks ieguvis atšķirīgu aerodinamisko apdari, tostarp palielinātu aizmugurējo spoileri. „JAS” pārstāvji apstiprinājuši arī to, ka

automobiļa aprīkojumā būs „Honda” jaunās paaudzes 1,6 litru „HR-412E” dzinējs ar degmaisījuma tiešo iesmidzināšanu un turbīnu.

Šis motors, ar ko paredzēts aprīkot topošo „Civic Type-R” sērijveida modeli, oficiāli vēl nemaz nav gatavs, un autosacīkstes būs vislabākā iespēja to aprobēt un novest „līdz kondīcijai”.

Honda_civic_wtcc_1

„Jas Motorsport” komandu WTCC seriālā 2014. gada sezonā pārstāvēs portugālis Tjago Monteiru un itāļu veterāns (51 g.v.) Gabriele Tarkvini.

Birkas: