„Hyundai” oficiāli piesaka savu WRC komandu

Hyundai-i20-wrc-4

Vakar (10.12.) „Hyundai” prezenēja nākamās sezonas komandas braucēju sastāvu un sacīkšu mašīnu, ar ko korejiešu ražotājs gatavojas atgriezties autorallija pasaules čempionātā.

Kā jau iepriekš ziņots, „Hyundai” pirmā pilota loma uzticēta beļģu jaunajam talantam Tjerī Nevilam, kurš startēs visos 2014. gada WRC posmos. Spānis Daniels Sordo specializēsies uz asfalta rallijiem, bet sacensībās ar grants ceļu segumu viņu nomainīs somu braucējs Juho Hanninens. Austrāliešu veterāns Kriss Atkinsons ar savu pieredzi darbojas kā testa pilots un tehniskais konsultants, taču viņam apsolīta iespēja piedalīties Austrālijas posmā.

Hyundai-i20-wrc_100449038_l

Pēc komandas vadītāja Mišela Nandāna teiktā

pirmajā sezonā „Hyundai” necer uz augstiem rezultātiem:

„Mēs esam reālisti. Nākamsezon mūsu mērķis ir visos posmos sasniegt finišu ar abām mašīnām. Un ceram, ka atsevišķos posmos mums izdosies arī pakāpties uz goda pjedestāla.”

Hyundai-i20-wrc_l

Informācijai: „Hyundai” ar „Accent” piedalījās autorallija pasaules čempionātā no 2000. līdz 2003. gadam, taču ievērojamus panākumus neguva. Triju sezonu laikā labākie sasniegtie rezultāti bija divas ceturtās vietas, ko izcīnīja Kenets Eriksons (Austrālijā, 2000. gadā) un Alisters Makrejs (Lielbritānijā, 2001.).

Nākamā gada pasaules čempionāts startēs 14. janvārī Montekarlo, bet noslēgsies pēc 13 posmiem, 16. novembrī Velsā.

Birkas: